Wiadomości z dnia dzisiejszego

Skrót wiadomości z dnia dzisiejszego w/g wielu źródeł.Niekoniecznie na poważnie.
Chińczycy piszą o Polsce raczej już bez negatywnych komentarzy.
Niemiecka armia po tym gdy policzyła wreszcie ile ma czołgów teraz już rok siedzą,lulki palą ledwo koszarów nie rozwalą-czekają na obiecane pieniądze od Scholza i… nic ani grosza nie dostali.
Ten gruby murzyn z USA powiedział mniej więcej ruskim “Oj przeginacie”.
W Polsce zlikwidowano grupę szpiegów,którzy mieli zamiar dobrać się do tras kolejowych,które są wykorzystywane do dostarczania broni do Ukrainy.Zakładli na razie kamerki aby obserwować.
Łajza niemyta(putin) wycina lasy dookoła Moskwy aby zrobić miejsce na coś co będzie strzelało i broniło ich.Wkurzył się też o film o Nawalnym.Źle się czuje.Kupił kochance najdroższe mieszkanie w Rosji i pławią się w milionach jak do tej pory-czyli bez zmian.
Mój wujek ze Szczecina obawia się jednak coraz bardziej nawały bolszewickiej.
:rofl:

2 polubienia

No dzieje się. Ukraina napędza codzienne newsy. Reszta konfliktów przestała istnieć.

A w Polsce? A w Polsce żyją tymi co nie żyją.

1 polubienie

Po kolei giełda poda na pysk po bankructwie Silicon Valley Bank
A czy ruska onuca plawiac sie w luksusach kosztem innych jest w Moskwie? Co i jak sie w koncu Chinczykom znudzi?

1 polubienie

Ja już się pogubiłem w tym wszystkim.Różnie może się to zakończyć.

1 polubienie

Zakladam, ze moze sie jeszcze zdaze napic za polsko chinska granicę na Uralu i flotę radziecka do dna?

1 polubienie

No to chluśniem bo uśniem :slight_smile:

1 polubienie

Poprawilam cytat :green_heart: kosmetyka z ogonkiem.

1 polubienie

'Władimir Putin rozmawiał z mieszkańcami Mariupola, którzy otrzymali nowe mieszkania. Powiedzieli prezydentowi, że już w nich mieszkają, a on zapytał, czy im się podoba.

„Mamy tutaj mały kawałek nieba. Nawet nie wierzyliśmy, że dostaniemy go w tym roku – mówi jedna z kobiet. Putin odpowiedział, że władze będą kontynuować rozbudowę zasobów mieszkaniowych.

'Putin przybył do Mariupola helikopterem, a następnie jeździł po mieście samochodem, jadąc. Towarzyszył mu wicepremier Marat Khusnullin, opowiadając o życiu Mariupola po rozpoczęciu odbudowy.

Putin na własną rękę dokonał inspekcji jednego z mieszkań w nowo wybudowanym domu.’
-Czyli u ruskich sielanka i dobrobyt. :rofl:

Po tym co pewnie mieli na Syberii?

1 polubienie

Jakiś jełop chciał się przypodobać młodzieży ale za ostro zaczął więc nazbierał ileś tam tysięcy komentarzy.Niech teraz czyta.

Trzeba kliknąć serduszko i powinny być komentarze.

1 polubienie

W tym telefonie tiktoka nie mam…

1 polubienie

Ja w ogóle nigdzie nie mam i się cieszę,że kompem bez konta i logowania to znalazłem.

1 polubienie

W hiszpańskim mam, bo byl firmowo i nie wykasowalam.
Od razu sie zglosilo, bez lapania motyli. :innocent::wink:

1 polubienie

o sąsiadach grzmocących się non stop o 2ej w nocy nie czytajcie ;(

Miłym narodem jesteśmy :slight_smile:
Jeden drugiego by z przyjemnością zadusił.

Budynki wielorodzinne sa niestety slabo zabezpieczone jesli chodzi o podsluch sasiedzki, ale moze to i dobrze?
Polski typ nie narzeka na brak zasilania

A swoja drogą to mnie tylko zlosci maniera wietrzenia mieszkania “na klatke schodowa”, zamiast uchylic okno i palacze na balkonach czy pod oknem. Nie tylko w Polsce.

Ale turecki najfajniejszy

3 polubienia

“Rosyjski Komitet Śledczy twierdzi, że Międzynarodowy Trybunał Karny świadomie oskarżył niewinną osobę o przestępstwo… .”

Czyz te oczy mogą klamac???

1 polubienie

1 polubienie