Widoki z Marsa

2 polubienia

Tylko si─Ö cieszy─ç, ze mozemy je ogladac.
Zawsze mnie zastanawialo, czemu ludzie z uporem w formacjach geologicznych dopatruja sie dzialalnosci obcych cywilizacji? I to nie tylko na Marsie?

1 polubienie
1 polubienie

To wiem. Ale niektorzy maja sklonnosci do przesady. I zostaj─ů teoretykami starozytnych cywilizacji o zasiegu co najmniej galaktycznym :joy_cat:
SF jako ─çwiczenia z wyobrazni to fajna sprawa, ale tworzenie z tego religii (scientologia)?

Ludzie fantazjuja co staje sie po┼╝ywk─ů dla g┼éupich film├│w a brednie o obcych trwaja od wiek├│wÔÇŽPrzy czym teraz to p├│┼é biedy ale dawniej,w┼Ťrod Indian na przyklad,cala wspolczesno┼Ť─ç i obrzedowo┼Ť─ç religijna byla temu podporz─ůdkowana.
Jest w tym jak wida─ç,spory potencja┼é komercyjnyÔÇŽ
Potem biegaj─ů po ekranie laski w czarnych sk├│rach i lateksach rodem z sado macho,z mieczami obur─Öcznymi,trzymanymi na 4 palcach i ka┼éasznikowami na plecach.A jak nie poczciwy ka┼éach to zawsze jaki┼Ť laserek w kaburze.
Jednym kopniakiem rozwalaj─ů ┼Ťredniowieczne mury z kt├│rych wylatuj─ů wampiry z wielkimi cycamiÔÇŽA po ┼Ťrodku stoi przystojniak kt├│ry krzyczy"nu davaj!!!".W obcym j─Özyku oczywi┼Ťcie :wink:
Na co zjawia sie mIla Jovovivh na motorynce i krzyczy"Try Me!!!"
I kiedy juz wszyscy gin─ů z pod ziemi wylania sie UFO i majestatycznie odlatujeÔÇŽ
Znamy?PewnieÔÇŽSetki razy juz byloÔÇŽ :roll_eyes:

2 polubienia

Nic nie mow. U mnie w sobot─Ö na Paramount Network zapowiedzieli maraton 1-7 filmow Star Trek. 8-14 w niedziele. Ciekawe czy to ktos wytrzyma? Na szczescie tam s─ů reklamy, wi─Öc jest nadzieja, ze ofiar smiertelnych nie bedzie?

1 polubienie

Mila to juz etatowo chyba za ruda superwoman robi?

1 polubienie

Te trzy pierwsze kt├│re okaza┼éo sie,nie s─ů pierwsze,znosi┼éem w kinie bo to byl taki eskapizm padaj─ůcy na podatny grunt szarej codzienno┼Ťci.Plus ┼Ťwietny humor.Ale potem to juz jedynie b├│l z─Öb├│wÔÇŽ
I jeszcze raz na jakis czas pojawiaj─ůce sie atawistyczne przes┼éania o"niego┼Ťcinno┼Ťci Ziemi".Ale i tak wszystko uratuje bohaterski mr.president :joy:

1 polubienie

A jak nie ona to np. ┼Ťliczne Kieira Knightley kt├│ra w jakiej┼Ť napier.alance z Wikingami,napina┼éa skutecznie takie ┼éuki ze nawet Odys by sie skicha┼é :joy:
Ale,aleÔÇŽCzy to nie przystojny Banderas Antoni, nie uratowa┼é kiedy┼Ť calej Skandynawii,nie pamietam juz przed czym???I to jako islamiec?! :roll_eyes:
C├│zÔÇŽKino dzisiaj ma swoje odbicie wÔÇŽPrimarku.Po wyj┼Ťciu z Primarka dzieci wygl─ůdaj─ů jak dziwki i mordercy a doro┼Ťli jak dzieci z myszk─ů Miki lub Star Wars na klacie i g┼éowie.
Ale co tamÔÇŽOto James Bond pare lat temu zawedrowal na Dziki Zach├│d gdzie zwalcza┼é kosmit├│w!
A na horror channel byl taki"film" gdzie ss-mani zamienili sie w zombie i przechylali szale zwyciestwa w II wojnie na niemieck─ů stron─Ö!O!!!
Do┼Ť─ç.
Ide do sklepu.

2 polubienia

13 wojownik to z Banderasem. A film mi się podobał. Nawet drugi raz dla pewnosci obejrzalam :wink::joy_cat:

G├│wno tam jest

Cos tam jest, a moze faktycznie bylo? Tylko mialo pecha - gora Olimpus nie wziela sie znik─ůd.