Widoki z Marsa

2 polubienia

Tylko się cieszyć, ze mozemy je ogladac.
Zawsze mnie zastanawialo, czemu ludzie z uporem w formacjach geologicznych dopatruja sie dzialalnosci obcych cywilizacji? I to nie tylko na Marsie?

1 polubienie
1 polubienie

To wiem. Ale niektorzy maja sklonnosci do przesady. I zostają teoretykami starozytnych cywilizacji o zasiegu co najmniej galaktycznym :joy_cat:
SF jako ćwiczenia z wyobrazni to fajna sprawa, ale tworzenie z tego religii (scientologia)?

Ludzie fantazjuja co staje sie pożywką dla głupich filmów a brednie o obcych trwaja od wieków…Przy czym teraz to pół biedy ale dawniej,wśrod Indian na przyklad,cala wspolczesność i obrzedowość religijna byla temu podporządkowana.
Jest w tym jak widać,spory potencjał komercyjny…
Potem biegają po ekranie laski w czarnych skórach i lateksach rodem z sado macho,z mieczami oburęcznymi,trzymanymi na 4 palcach i kałasznikowami na plecach.A jak nie poczciwy kałach to zawsze jakiś laserek w kaburze.
Jednym kopniakiem rozwalają średniowieczne mury z których wylatują wampiry z wielkimi cycami…A po środku stoi przystojniak który krzyczy"nu davaj!!!“.W obcym języku oczywiście :wink:
Na co zjawia sie mIla Jovovivh na motorynce i krzyczy"Try Me!!!”
I kiedy juz wszyscy giną z pod ziemi wylania sie UFO i majestatycznie odlatuje…
Znamy?Pewnie…Setki razy juz bylo… :roll_eyes:

2 polubienia

Nic nie mow. U mnie w sobotę na Paramount Network zapowiedzieli maraton 1-7 filmow Star Trek. 8-14 w niedziele. Ciekawe czy to ktos wytrzyma? Na szczescie tam są reklamy, więc jest nadzieja, ze ofiar smiertelnych nie bedzie?

1 polubienie

Mila to juz etatowo chyba za ruda superwoman robi?

1 polubienie

Te trzy pierwsze które okazało sie,nie są pierwsze,znosiłem w kinie bo to byl taki eskapizm padający na podatny grunt szarej codzienności.Plus świetny humor.Ale potem to juz jedynie ból zębów…
I jeszcze raz na jakis czas pojawiające sie atawistyczne przesłania o"niegościnności Ziemi".Ale i tak wszystko uratuje bohaterski mr.president :joy:

1 polubienie

A jak nie ona to np. śliczne Kieira Knightley która w jakiejś napier.alance z Wikingami,napinała skutecznie takie łuki ze nawet Odys by sie skichał :joy:
Ale,ale…Czy to nie przystojny Banderas Antoni, nie uratował kiedyś calej Skandynawii,nie pamietam juz przed czym???I to jako islamiec?! :roll_eyes:
Cóz…Kino dzisiaj ma swoje odbicie w…Primarku.Po wyjściu z Primarka dzieci wyglądają jak dziwki i mordercy a dorośli jak dzieci z myszką Miki lub Star Wars na klacie i głowie.
Ale co tam…Oto James Bond pare lat temu zawedrowal na Dziki Zachód gdzie zwalczał kosmitów!
A na horror channel byl taki"film" gdzie ss-mani zamienili sie w zombie i przechylali szale zwyciestwa w II wojnie na niemiecką stronę!O!!!
Dość.
Ide do sklepu.

2 polubienia

13 wojownik to z Banderasem. A film mi się podobał. Nawet drugi raz dla pewnosci obejrzalam :wink::joy_cat:

Gówno tam jest

Cos tam jest, a moze faktycznie bylo? Tylko mialo pecha - gora Olimpus nie wziela sie znikąd.