Widzieliście coś tak pięknego? :-D

Widać mało cię w życiu cieszy. A takie proste, małe rzeczy mogą sprawiać, że na twarzy pojawia się uśmiech i błysk w oku.

1 polubienie

Już drugi raz mi tak pięknie zakwitł od kiedy go mam.

Cos fenomenalnego! Nigdy nie widzialam, zeby tak pieknie kwitl! :slight_smile:

1 polubienie

Widzialem,u sasiada na ogrodzie rosnie ok 4m kaktus.ktory latam jest obsypany kwiatami,zreszta bardzo pieknymi.

2 polubienia

@elsie na oim FB znajdziesz fotki kaktusa.

1 polubienie

Śliczny :))
Więc i dla mnie jest iskierka nadziei ?
Całkiem niedawno rozmawialiśmy na forum o kwiatkach, czy lubimy je dostawać, że niby można nimi nas udobruchać itd, przeczytałam sporo komentarzy i postanowiłam ze starym poważnie porozmawiać.
Zapytałam czy wie, że są faceci ,którzy nawet raz w tygodniu kobiecie kwiaty kupują i to bez okazji!!! a ja bidulka kilka razy w roku , bo urodziny, imieniny i wypada bleble.
3 dni później zjawił się z kwiatkiem ( musiał odczekać swoje żeby nie było ,że baby słucha)
i podarował mi kaktusa … :grin:
Kolejny foch, bo to ani ładne ani kwiatków nie ma :sleepy:
Powiedz mi @Tris_Prior, co mam zrobić żeby i mój tak pięknie zakwitł i czy to możliwe ?
To mój nieszczęsny kaktus :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Kolejne, zwykle badyle, to już lepiej sztuczne kupić i masz kwitnące cały rok

Mieszkam na Śląsku , klimat mamy jaki mamy , potrzebuję trochę przyrody i zieleni w mieszkaniu.
Nie wszystkie muszą kwitnąć , ale kaktus to już przegięcie.

Jaki klimat? Ludzie na Śląsku żyją najdłużej w Polsce, smog to mit

Bo mają żywe kwiaty w mieszkaniu ? :stuck_out_tongue:

Bo powietrze u Was jest czyste, a smog to bajka by wciskać Wam drogi opał, niby ekologiczny

To samo jest ze szczepionkami, sami mutuja wirusy, by je wciskać ludziom i straszyc epidemiami

U mnie w regionie jest kilka czynnych kopalń, co za tym idzie wielu górników z deputatem weglowym , póki co , ogrzewają nim swoje domy.
Mieszkam właśnie w dzielnicy domków jednorodzinnych , pod koniec września strach pranie wierzyć na balkonie.

Przeciez tak jest od setek lat, nagle komuś przeszkadza

1 polubienie

:smiley:

1 polubienie

Samo palenie węglem mi nie szkodzi , ale to co dorzucają do pieca, segregacja i wywóz śmieci zemściła się na nas…

1 polubienie

Dalej głosujcie na PiS

Ale ci sie udala roslinka! A u mnie od prawie pol roku juz sie trzyma ten kwiat storczyka na spodeczku z woda:

image

2 polubienia

Nie głosowałam na nich i rozmawiać o tym nie chcę, wystarczy mi to co ludzie mówię face to face , a wyniki mówią co innego.

Mój stoi w dobrze nasłonecznionym miejscu. Podlewam go raz, dwa razy w tyg. Ważne by nie przelać no i chyba tyle. Mój nie jest wymagający :smiley:

2 polubienia