Widzieliście coś tak pięknego? :-D

Oooo fajnie😄

1 polubienie

Sztuczne to nie kwiaty …to wytwór z materiału, który ma je przypominać.

Pokój mam dobrze nasloneczniony , wręcz przesadnie.
Poczekam trochę na efekty , mam go od niedawna.

1 polubienie

A co to za różnica?

Dla mnie ogromna.

Mój dopiero kilka lat po zakupie zaczął tak kwitnąć.

1 polubienie

Poczekam, jeśli do tego czasu go nie zmarnuję :)))

A o samochodach nie pomyslalas,ze ich przybylo kilkaset procent.
A rury wydechowej fiolki nie leca.
A wegiel uzywano jak nadmienil @Kacper_Jagielski uzywano od setek lat i pranie sie wywieszalo
Poczekaj,gdy kopalnie beda niemieckie,juz beda rentowne i nie bedzie wegiel szkodzil.

@Leone_Marco ogrzewanie węglowe to nie problem, ludzie na podpałkę używają chyba starych butów albo opon , smród i czarny dym jest nie do zniesienia , niedawno w naszej lokalnej prasie pokazali, czym ludzie palą w piecach ( po interwencji i kontroli).
Młode pokolenie stawia domy ogrzewane za pomocą generatorów słonecznych czy jakoś tak, starsi ludzie mieszkający w domach 40 letnich , przy swojej żebraczej emeryturze , palą czym popadnie.

I to jest problem.
Emerytow i rencistow,czesto i pracujafych,nie stac,na zakup wegla wysokokalorycznego.
Chwala wegiel z Rosji,ktorego kaloryczkosc,jest prawie zadna w porownaniu z polskim weglem.
Siec posrednikow podbija cene weglax2,x3.
Panele solarne,to moglbym sobie ja zalozyc,gdy dwa,trzy rzy wroku,te,peratura,tylko noca spadnie do -2°C
Nadaja sie jedynie do podgrzewajia wody i po 10-15 latach za do wymiany,poprostu sie zuzywaja.
Solary jako glowne zrodlo ogrzewania nie -zdaja egzaminu nawet w nasym poludniowym klimacie.
Z tego tez powodu,glownym zrodlem energii cieplnej u nas,jest gaz.

1 polubienie

Ogrzewanie gazowe jest dość popularne i u nas, tańsze od węglowego.

1 polubienie

Mam wlasnie ogrzewanie gazowe,ciepla wode na gaz i kuvhenke gazowa.
Do tego w kominku plaszcz wodny,gdy zapale kominek(opalany drewnem),cieplo w calym domu i ciepla woda tez jest.
Z tego korzystam sporadycznie,dla klimatu.
Kto by sie babral popiolem.

Co jakis czas mozna zasilic nawozem do kaktusow, albo uniwersalnym. Tez bez przesady.
A kaktusy slonce lubia - nie maja zoelonych lisci, tylko pien, a ten za wydajny z fotosynteza nie jest

Gratuluje, mimo że to strasznie obrzydliwe :wink:

1 polubienie

Czyżby ?

2 polubienia

Haha :wink: Fajna rybka, myślałam dziś o niej jak syn zapytał, retorycznie, po co nam kości.

1 polubienie

Niech zgadnę , wciskałaś dziecku do jedzenia coś za czym nie przepada , tłumacząc,że to wzmacnia kości ? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Nie, usmażyłam mu rybę i wyjęłam z niej kręgosłup. Potem ucięliśmy pogawędkę o tym że niebawem będą produkować ryby bez ości, skończyło się na ludziach bez kości i pojawiła sie postać z Twojej fotki.

1 polubienie

Podobno milion lat temu człowiek był jedyną istotą , który biegał tak długo za zwierzyną aż padła z wycienczenia.
Ewolucja i wygodnictwo (jazda samochodem) sprawiła, że staliśmy się słabsi , ktoś wymyślił model człowieka bez kości , urokliwy Graham nie jest ale … :wink:
z20437486Q%2CTwarz-Grahama

2 polubienia

Tylko z czego on ma czaszke i dlaczego tyle wymion ? :open_mouth:

1 polubienie