Wiecie do jakiego wniosku doszłam?

Bawisz się w psychiatrę?

Niestety on może mieć rację :pensive:

Mam rację

1 polubienie

Wiem.

Po prostu nie chce żeby ktoś mi złamał serce. Faceci są teraz gorszymi manipulantami niż kobiety.
P.S. No, proszę jaki zespół ekspertów. Rozbawiła mnie ta pewność w diagnozie. :rofl: Nara.

moja rada skacz z wysoka nie poczujesz.

A ty się czujesz lepiej jak komuś piszesz takie rzeczy? Mnie to nie rusza w ogóle. Jestem pewna, że jesteś z tych co są kozakami w necie tylko.

2 polubienia

@Andi Tak, dobry sposób by chronić siebie. Niestety chroniąc się przed negatywnymi doświadczeniami zamykamy się również na te dobre :pensive: PS. Bardzo wielu ludzi na świecie ma jakiś problem ze swoim związkiem lub jego brakiem…

3 polubienia

@Andi Pewnie Cię to nie pocieszy ale nawet popełniono książkę: mam-faceta-i-mam-problem-w-iext58676511

1 polubienie

:rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Otworzyłem sobie temat o tym co mnie zaskoczyło ostatnio, i tak myślę, że Twoje problemy są poważne, ale popatrz na np. bliski wschód, na południowy Sudan. Tam są problemy!
Zawsze to, że ktoś ma jeszcze gorzej powinno być budujące :wink:

@Szczery_do_BULU Dajmy na to że chcesz coś zmienić w swoim życiu, coś poprawić, zoptymalizować. Dzielisz się swoim pomysłem (nadziejami i wątpliwościami) z Rodziną i znajomymi. A oni na to: człowieku to nie są problemy! Trzeba ratować ludzi głodujących w Sudanie! Mega Cię zmotywowało, rezygnujesz że swojego pomysłu na zmianę, rzucasz wszystko i wyjeżdżasz żeby zająć się problemem na miejscu. Albo “olewasz” swój plan naprawczy i zamiast zainwestować w nowy kurs rozwojowy przekazujesz grubą kasę na organizację humanitarną pomagającą biednym w Afryce…

1 polubienie

Podzielam Twoje zdanie :innocent:

Tylko co to zmienia w osobistym życiu jeśli wpłacę kasę na pomoc w Sudanie? Akurat całe życie zagłębiam się w problemy innych żeby zagłuszyć swoje. Więcej się zajmuje innymi niż sobą.

Ten Sudan był dla @Szczery_do_BULU :smiley: W Twoim przypadku to nic nie zmieni, choć uświadomienie sobie, że inni mają podobnie albo nawet znacznie gorzej może troszkę pomóc :smiley:

Nic.
Wlasnie tak to dziala.Ty tracisz,oni nie zyskuja.

1 polubienie

Taaaa i na podstawie jej miłosnych dylematów to wywnioskowałeś?

2 polubienia

To jest raczej typ płytkiego faceta, który ocenia po pozorach i prawdopodobnie ma relacje ,bezproblemowe’', płytkie, pewnie z kobietami też, oparte na atrakcyjności fizycznej. Piszę, że prawdopodobnie bo nie oceniam po paru wypowiedziach jak on. Swoją drogą to robiłam taki test online z ciekawości i trochę dla żartu i przykro mi kolego, ale mam za mało objawów wg. ICD-10 żeby mieć bipolar.

2 polubienia

Nie daj sobie wmówić, że jesteś chora psychicznie :smiley:

1 polubienie

Mnie nikt nie wmówi. Jestem normalną osobą. On ma chyba coś z głową nie tak i jakiś problem ze sobą.