Wiecie do jakiego wniosku doszłam?

Bo warto szukać plusów beznadziejnej sytuacji… Że jeśli kochasz kogoś kogo nie możesz mieć to przynajmniej nikt inny nie złamie Ci serca. Niechby jacyś bajeranci, babiarze próbowali mnie zbajerowac. Nic mi nie zrobią. Jakby nawet chcieli zaciągnąć do łóżka to z mojej woli żeby ukoić smutek a nie z ich wysiłku. Robiliby z siebie pajaców a moje myśli byłyby gdzie indziej i tak (również w sypialni) I nikt by nie ucierpiał…A zawsze się tego bałam. Odwieczny dylemat kobiet. Czy on chce tylko jednego? No i proszę… Nie muszę się już martwić. Daleko poszłam w swoich wyobrażeniach bujnych ale jak widać zawsze jest jakiś plus. No i mój dylemat się rozwiązał. Sorry, musiałam napisać tego typu rozkmine żeby mi trochę ulżyło.

Wymiękasz laska

Wiem ale mnie dołuje ta sytuacja. Nie da się być z kims, kto mieszka w innym kraju a teraz jeszcze ta pandemia.

1 polubienie

A miłujesz kogos kto jest za granicą?

Tak. Mój idealny facet. Od pół roku nie może mi przejść. Codziennie o nim myślę i mnie to wkurza. Przez niego nie wyszło mi z eks (chociaż i bez tego i tak tamtego nie chciałam).

1 polubienie

A czy on to odwzajemnia?

Nie wiem. To jest człowiek zagadka. Uczucia uczuciami. Nie da się stworzyć związku na odległość. Z resztą on prawie polskiego zapomniał bo od dziecka prawie mieszka w Australii. Rozmowy więcej po angielsku byly a ja też znowu taka biegła nie jestem. Czaisz? ,Wybrałam" sobie gościa który miesza na końcu globu. Teoretycznie wszystko jest możliwe ale w praktyce to wielkie g…

1 polubienie

Jeśli on cos czuje i jeśli ty znasz jego język to moze wam się udać.

Może Tyi jako facet to wytłumaczysz? Dlaczego jak nam na kimś zależy to zawsze wielką niewiadomą a jak ktoś nas odrzuca swoją osobą to się klei jak mucha do miodu? Ja wiem, że to jest prawo przyciągania i jak nam nie zależy to bardziej osobe ciągnie do nas ale ja wcale mu się nie narzucam. Ty wierzysz, że osoba, która jest naszym zdaniem nieosiągalna może to odwzajemniać? Zawsze uważałam, że mężczyzna zawsze coś robi jak coś czuję. Bo skoro tacy niechciani adoratorzy mogą to czemu nie taka osoba? Dziwne.

1 polubienie

Marzenia o ideale sprawiają ze wciąż tego ideału szukamy. Czepiamy sie drobiazgów. I tak bez końca bo przecież ideałów nie ma.
Trzeba zaakceptować drobne niedoskonałości. Bo każdy je ma.

Ważne że komuś na tobie naprawdę zależy.

1 polubienie

I co z tego jak się nic nie czuje? Ja widzę jego wady i mnie czasem wkurza, a znajoma się śmieje, ze mnie wkurza przez tą sytuację.

Komplikujesz sobie życie. Ideału nigdy nie znajdziesz. Trzeba stawiać na kompromis i próbować jak najlepiej sie dopasować. Nie można byc jednakowym. W związku muszą być różnice by można się było uzupełniać.

1 polubienie

Nikt nie mówi o byciu jednakowym. Czym sobie komplikuje i dlaczego twierdzisz, że szukam ideału? Serce nie sługa jak to się mówi, prawda? Chociaż szczerze mówiąc to się zastanawiałam czy bym sobie poradziła z tym jego upodobaniem do sportów ekstremalnych i lubienia konkurowania. Trochę masz racji, że mam takie myślenie, że np. ja też powinnam być taką zabijaką w sporcie żeby pasować do tej osoby. I że on jest rządziciel, ma silną osobowość. Trochę mnie to przeraża bo często jestem ugodowa a jednocześnie nie lubię jak mną rządzą.

1 polubienie

Musisz zmienić podejście. Fajna jesteś ale grozi ci samotność jeśli będzie tak jak teraz.

1 polubienie

Masz na myśli moje ch… negatywne nastawienie? Sama bym chciała wiedzieć dlaczego tak mam ale od zawsze mi się nie wiodło w tej sferze więc się traci wiarę. Normalnie ludzi się poznają i zaczynają spotykać i (chyba) o dziwo dwustronne jest uczucie wtedy.

Jesteś zakochana?

Tak by wychodziło ale on ma takie wkurzające usposobienie, że się lubi drażnić z kimś i się popisuje. Trochę jest niedojrzały. W końcu młodszy ode mnie ale nie chce starego. Mnie ktoś musi rozkręcić, żeby wesoło i ciekawie było. Już pół roku. Może przejdzie niedługo? Oby.

On wie że szalejesz za nim. Bawi sie twoimi uczuciami.

Nie wie. Nie raz się tak zachowywałam jakbym go nie lubiła nawet. On jest taki do każdego.

Człowieku ona ma dwubiegówkę a ty ją jeszcze podpalasz. JĄ TRZEBA LECZYĆ NIE PISAĆ Z NIĄ.

1 polubienie