Wiecie jak będzie wyglądał wszechświat za setki trylionow lat?

ale na razie ponoc wszechswiat ma kilkanascie miliardow lat, a Ty piszesz o trylionach? rownie dobrze moze go nie byc albo zaczac sie kurczyc.
a rozpatrywanie kosmologii tylko jako tworu czterowymiarowego?

1 polubienie

Ale się “naukowiec” nam znalazł. A może za setki trylionów lat wszechświat się skurczy i ponownie wybuchnie zanim wszystkie gwiazdy skończą jako białe lub czerwone karły? Niestety kolego, goooowno wiemy, ale Ty masz pewnoś graniczącą z fanatyzmem religijnym.

2 polubienia

Ta teoria została już i@@@o dawno obalona, żyjesz jeszcze w latach 90

Nie wiem co ma religia do tego, zastanów się co b@@@isz

Ach, to tej już nikt nigdy nie obali?

Białe karly także tracą swoje paliwo, zmieniając barwę na czerwona… K@@@a, trzeba Wam wszystko tłumaczyć jak nieukom

dobrze, ze atka juz poszla spac…

Poczytaj książki Michio Kaku chociażby i wtedy się wypowiadaj

a nie lepiej Biblie? ten sam pozytek.

A nie bierzesz pod uwage tego,ze wszechswiat ciagle rosnie,powstaja nowe planety,nowe galaktyki.
Jedne gina,inne sie rodza.
Na dobra sprawe ikt nie wie,co bedzie jutro,ale sa pewni,co bedzie za trylion lat.

1 polubienie

Biblia to się mogę p @@@ c najwyżej, a Wy macie tak s @@@ e mózgi, że lepiej jak nie będziecie się już rozmnażać

Przecież pył gwiezdny też nie jest nieskończony!

Podetrzec XD

No tak, Biblia to bajki, zerowa, nieprzydatną wiedza

No,nie wiem,czy nie,
Przy wybuchach supernowej,powstaja go ogromne ilosci.
To jak zamkniety krag zycia,zycie rodzi zycie.
Gwiazda ,rodzi’’ gwiazde.

Nie każda gwiazda to supernowa, z czasem będzie ich coraz mniej, wszechświat wystygnie, umrze, nic nie trwa wiecznie. Poza tym wszechświat się rozszerza, po tym okresie zapadnie całkowita ciemność…

Kazda gwiazda bedzie kiedys supernova,zderzaja sie gwiazdy,zderzaja sie galaktyki,materialu jedt pod dostatkiem.
A w naturze nic nie ginie bezpowrotnie,nawet jeden atom.
Te przepowiednie,sa tak pewne,jak koniec swiata 2012.

e=mc2 jak nie bedzie materii to bedzie energia. no chyba, ze przez czarne dziury wycieknie :wink: albo swiatlo przyspieszy?

1 polubienie

B @@@ y, ale nie chce mi się już tłumaczyć…

Masz zerowa wiedzę na te tematy.