Wiecie kto dziś świętuje?

Dzisiaj jest Światowy Dzień Scrapbookingu. Bardzo pracowity dzień, a i najbliższy tydzień będzie pełen pracy :slight_smile: Pracy, którą kocham :slight_smile:
A co tam, pokażę Wam przykład: kartka sztalugowa z okazji 18 urodzin dla miłośniczki japońskich mang:


Nie umiem jeszcze robić ładnych zdjęć, te nie oddają efektu 3D.

6 polubień

Przepiękna, do tego trzeba mieć naprawdę smykałkę i czas.

2 polubienia

Dziękuję, pracuję nad robieniem lepszych zdjęć :slight_smile:

2 polubienia

Jakaś gejsza

2 polubienia

Niełatwo być gejszą.

Widziałam dziś króla Śmieszka I w necie :joy:

To są bardzo ładne rzeczy, wręcz małe dzieła sztuki. Widziałem je osobiście i mam kilka w domu. Zdjęcia, jak napisała autorka nie odzwierciedlają prawdziwego kunsztu i pracy włożonej w ich stworzenie.

3 polubienia

Faktycznie, to są dzieła sztuki, choć widzę tylko fotki, które tutaj wstawia @gra , to absolutnie wierzę Ci, że na żywo wygląda to na bardziej okazale. Talentu nie można odmówić forumowej koleżance :))

3 polubienia

Kunsztowna też jest ta serweta w tle. :smiling_face:

2 polubienia

Ale ile się musi napracować :roll_eyes: …choć wierzę, że ona to robi z przyjemnością :star_struck:

3 polubienia

Dziękuję za uznanie, nie wiem, czy zasługuję, wciąż się uczę. Teraz na tapecie coś większego - albumy do zdjęć :slight_smile:

3 polubienia

Serweta, to dzieło mojej mamy. Niestety nie zdążyła mnie nauczyć :frowning:

3 polubienia

Przykro mi.
Serweta jest robiona na drutach. To wyższa szkoła jazdy.

2 polubienia

Na kołkach/klockach. Troszkę inaczej niż na drutach. Gdybym doba miała 50 godzin, to nauczyłabym się z internetu, ale przy moim rozrzucie zainteresowań … doba za krótka :wink:

3 polubienia

To jest serweta klockowa? Dałabym głowę, że druty.
Bardzo lubię takie rzeczy. :blush:

2 polubienia

Podobno takie manualne dziubdzianie relaksuje znaczenie. Wymaga precyzji i pozytywnie wpływa na musk.

2 polubienia

Koronka klockowa jest skomplikowana na poczatku.
Ja osobiscie wole szydelko lub druty.
Makrame omijam szerokim łukiem.

3 polubienia

Ja mam aktualnie napad szydełka. Jestem w trakcie produkcji chusty.

1 polubienie

A ja właśnie podszkoliłam się w makramie :slight_smile:

2 polubienia

Piękne są Twoje scrapy. Mam dwa. Oba mi się bardzo podobają.

1 polubienie