Wiecie, że dzis 39 rocznica podpisania porozumień sierpniowych przez Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego?

Czyli falszuje historie to ironia?

Mógłbym ci przytoczyć takich przykładów o wiele więcej. Ale macham na to ręką.

Dobre!!!

1 polubienie

Nie, że fałszuje. Ironią są reakcje na łgarstwa.

No to wiem że nie był w kosmosie, ale mówiąc ze ktoś falszuje historie to wyobrażam sobie przynajmniej mówienie że np to nie Wałęsa a Kaczyński czy coś :rofl:

Właśnie przed chwilą W TVN Morawiecki podziękował Gwieździe,jego żonie i Walentynowicz, innych nazwisk nie wymienił.
To tak jakby wspominać polską drużynę piłkarską z 1974 roku i nie wymienić Kazimierza Górskiego.
To tak jakby wspominając wojnę Polsko-bolszewicką z 1920 r. nie wymienić Piłsudskiego
To tak jakby mówić o insurekcji z 1791 r. nie wymieniając Kościuszki
TERAZ ROZUMIESZ?

5 polubień

Przepraszam, ale dlaczego to do mnie? Przecież rozumiem. Od dawna.

2 polubienia

Aa to takie fałszowanie historii… Takie nieoficjalne bdsrdziej i trzeba chcieć to zauważyć no ale rozumiem. Nikt nikomu przecież nie wmawia że białe jest czarne a czarne jest białe… xd

I to właśnie takie mówienie jest. Czasem nie wprost, ale najważniejsze by ciemny lud to kupował.

1 polubienie

Żałośni są z tym pomijaniem…ale tego można sie spodziewać bo polityk to z natury szmata… Gorszy wstyd dla tych co to firmują i bronią tego kłamstwa a politykami nie są.

4 polubienia

W Polsce kazdy jest politykiem a 90% nie odroznia prawicy od lewicy.
Ja bym powiedzial ze trudno chyba w Europie o bardziej zlosliwy narod jak Polacy.Zlosliwy i uparty.
I do tego obnoszacy sie z wciaz narastajaca pograda do kazdego kto nie pasuje do jakiegos “widzimisie”.

4 polubienia

Bo ja wiem najlepiej. Tutaj też takiego mamy.

2 polubienia

Właściwie, to dwóch i pół.

1 polubienie

Dla mnie gorzej bylo na samym poczatku…Z uwagi na inna osobe.
A dlaczego 2 i pol?
Ktos ma jednak rozdwojenie i robi sie Dr.Jekyll and Mr.Hyde?

Tych dwóch i pół, to taki nasz folklor i ciekawostka przyrodnicza. W sumie bzykające uciążliwe muszki. Nicków, zgodnie z regulaminem, wymienał nie będę. Domyśl się harmonijnie, korwinowo i gumowo. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Z Korwinem nikogo nie kojarze,chyba ze komus sie cos wydaje a ja o tym nie wiem…Reszta?
Eee tam… Dajmy spokoj.

1 polubienie

To skojarz sobie ze starego Pytamy wklejanie gówien i Budy Spencer, a tu bezmyślne zapodawanie pierdół starego korwina pierdoły.

1 polubienie

@Bingola Zglos falszowanie historii.
Przeciez wtedy,to Ty trzymales dlugopis,a ja z @birbant pilnowalisnym by go nikt nie zajumal)))

3 polubienia

Ja tego nie czytam bo to z Korwinem ma tyle wspolnego ile rezimowa prasa z prawda obiektywna.
Facet zdziwaczal i woli robic z siebie zauwazalnego oryginala niz dzialac skutecznie,na co mial przynajmniej kilka szans w przeszlosci.
Coz,wole czytac jego felietony i wracac czasem do 2 ksiazek jakie mam.
Reszta to folklor oraz parapolityczne krzywe zwierciadlo.
O innych cechach typowo polskich juz pisalem wczesniej…

1 polubienie

Taa, a ja wtedy byłem tak nabombiony, że nie pamiętam.

1 polubienie