Wiecie, że jesteście świadkami mojej doskonałości?

Łatwo takiej nie zdobędziecie

To pytanie retoryczne , czy mamy jednak strzelać i wskazać dowody doskonałości ?
Czyli : jak nami sprytnie manipulujesz …

Oczywiscie panie moj,padam Ci do stop.
Czyzbys byl uczniem harmonika?

1 polubienie

Wyglada, za kolega tez chce zostać świetlistym owocozerca zyjacym na harmonijnym drzewie, ale sadzac po posturze bedzie musiał solidnego debu poszukac :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Pierwszy wyznawca harmonika.

2 polubienia

Czyżbyś zaczął bawić się w harmonika?

1 polubienie

To ta sama osoba. :crazy_face::rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Drugi! Ja bylem pierwszy. Będę najważniejszy z dwunastu!

Sprawdzałeś jego IP?

Powszechna opinia o łatwości w namierzaniu urządzeń poprzez IP jest błędna – w rzeczywistości nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Większość osób nie ma pojęcia, czym tak naprawdę jest adres IP i jak funkcjonuje ta część internetu. Popularne groźby o namierzeniu IP są zatem zwykłym mitem wynikającym z niewiedzy internautów.

Niestety wiele urządzeń ma przypisany nieprawdziwy adres IP i korzysta np. z usługi VPN, a tym samym widoczny jest adres konkretnego serwera, często w zupełnie innym kraju niż urządzenie. Podobnie wygląda to w przypadku urządzeń korzystających z internetu mobilnego – lokalizacja będzie wskazywać siedzibę dostawcy. Niektórzy dostawcy posługują się pulami adresowymi, które wiążą się z lokalizacją geograficzną. W przypadku dużych miast dokładność wskazań adresu IP jest względnie wysoka (do 90%). Wsie i małe miejscowości to próg błędu na poziomie kilkudziesięciu kilometrów…

2 polubienia

Moj dostawca ma pule za kolem polarnym…

2 polubienia

Ja to wszystko wiem

1 polubienie

Właśnie wyraziłam zgodę na zlokalizowanie mojego internetu, ktoś chciał sprawdzić a ja nie mam nic do ukrycia, po sprawdzeniu potwierdziło się miasto które się wyświetla i u mnie, tyle, że jest ono oddalone o kilkadziesiąt km .
Dodam,że teraz używam internetu stacjonarnego, z mobilnym lekko nie będzie.

Ja jednak uwazam, ze masz rywala. Przy okazji: nie sadze bys mogl go pokonac. Ale mam nadzieje, ze sie nie martwisz?

No nie, bo sie posikam!!! :slight_smile:

Korzystam z internetu mobilnego,na roznych urzadzeniach.
Na kazdym,wykazuje mi inna miejscowosc,ale zadne prawidlowa)))

1 polubienie

U mnie tak samo :)))

1 polubienie

Profesjonalne programy sa w stanie ustalic polozenie,ale tez nie do konkretnego adresu domowego.

1 polubienie