Wieczór wyborczy - Polska, polonia i pytamy wybierają prezydenta

Proponuję by w tym wątku od pokazania pierwszych sondaży zacząć dyskusje.
Czekamy do wieczora. Będę oglądał i słuchał na TVN24.
1 i 2 miejsce można łatwo przewidzieć. To popisowe polityczne show podoba się Polakom.

Chciałbym cudu.

Ja bym chciał aby cud się stał, aby kłamca z telewizyjnym pajacem miejscami się zamienili.

Jestes ciekawy czy bedziemy miec wesele czy stype? Profilaktycznie juz sie wzięłam za piwo a o kufelki ktore w ramach promocji powinny przyjsc klocic sie bede jutro

2 polubienia

Jak wygra budyń to będę pił ze złosci. Jak ten drugi to z radości.

1 polubienie

pic ze zlosci niezdrowo
na pohybel niemoralnie
wybierac trzecia opcje?
mawet w Hiszpanii gdzie Polska lezy gdzies za Pirenejami i predzej kojarzeni jestesmy z Syberia? (tam gdzie biae misie wodkw pija i chodza w kabura z naganem?) sa bardzo ostrozni w prognozach i jednak licza na przegrana prezesa
ja licze na ducha Solidarnosci

3 polubienia

duch solidarnosci zostal zaprzepaszczony jako grafika
ale w narodzie zyje

Ty chcesz żeby ten od ścieków wygrał dziś z andrzejem? Jakim cudem? Ten z TV ma wejść do drugiej tury a ten niech spada xd

W budyniowie już szykują pakiet socjala na 2 ture. Muszą wygrać.

1 polubienie

Lecz się. Budyń bez długopisu i hobbita to dno

Mam dość polityki przedwyborczej, nie widzę powodu roztrząsania wyników.

mnie się nie podoba.

1 polubienie

To skąd te 40% w sondażach?

40% czego? Nie brałam udziału w żadnym sondażu, więc nie ma tam mojego głosu.

Jak można głosować na tego kłamliwego? A żeby wam tak na złość Budyń wygrał w pierwszej turze i koniec xd

To możliwe. Jego elektorat pójdzie choćby nawet trzęsienie ziemi było. Starcy z ojomów będą do lokalów uciekać.

2 polubienia

Ja myślę że ten z TV może awansować… A wykresy były manipulowane… Ale bym sie cieszył… XD

Też bym się cieszył będąc za granicą.

1 polubienie

Jesteś idealnym przykładem ciemnego popisowego ludu… A na biedronkę miał głosować buahahaha XD system wygrał. Wciągnął cie… Jusz po tobie xd

Lepsza biedronka od budynia.

1 polubienie

A pajac z Tv lepszy od przeżartego zlodzijstwem i kłamstwem dziecka Sorosa

Zaraz podadzą frekwencję!