Wiedzieliście, że LGTO, to skrót od

ludzki gatunek totalnie ogłupiony?

Ostatnio za ASF obwiniają świniożercy wilki i nie dojedzone kanapki Ukraińców, a teraz też i owady… Myślicie, że mnie martwi, iż świniożercy i mordercy dzików mają problem z ASF? Czy to nie jest poszkodowaniem na myśleniu, obwinianie dzików, że są podatne na wirusa ASF?

1 polubienie

A co to jest ASF?

2 polubienia

ASF to Afrykański Pomór Świń.

1 polubienie

Dzięki za info. Jakoś umknął mi ten termin.

1 polubienie

Nie wiedzialam, ale juz wiem!

1 polubienie

Ten pierwszy skrót to moja twórczość.

1 polubienie

Domyslam sie, dopisze do slowniczka!

1 polubienie

Uroczo domyślna jesteś…

1 polubienie

Milo mi slyszec, Ty, jak zwykle, szarmancki!

1 polubienie

No to ja zmykam, przeszkadzał nie będę… :stuck_out_tongue_winking_eye::innocent:

1 polubienie

Teraz zaliczam Twoją dziedzinę w dwóch częściach:

1 polubienie

Cieszę się. Później to obejrzę.

1 polubienie

ten pomor swin to jak korniki w puszczy
sami wyhodowalismy sobie tego wirusa - pretekst zawsze dobry zeby odwrocic uwage od braku schabowego na talerzu
szynka i sprawa polska?

1 polubienie

Dla większości może wegetarianizm i frutarianizm to abstrakcje nie do przyjęcia czy nawet wyobrażenia, ale one muszą wejść w życie, bo inaczej marnie będzie z tym upartym, patologicznym gatunkiem ludzkim.

No i widziałeś? Wygląda na logicznie przedstawioną historię do niedawna najważniejszego państwa na Ziemi.

1 polubienie

Dawno nie bawiłem się tym tematem, dzięki Tobie odświeżyłem sobie pamięć.

1 polubienie

@harmonik Ludzie po prostu nie lubią być zmuszani, napastowani, napadani: wtedy są w kontrze, wolą wierzyć, że robią coś, bo sami są do tego przekonani, czy Twa Wielka Mądrość Ci tego jeszcze nie podpowiedziała?

1 polubienie

A to dokladnie tak jak z lgbt :rofl:

2 polubienia

i wlasnie dlatego telewizor przez czas trwania tzw. szczytu klimatycznego w Madrycie u mnie bedzie wylaczony
chcecie deszczu? zobcie pranie, umyjcie okna i samochod :rofl::joy:

1 polubienie

Raczej wszyscy widzą, że moje środki są po ludzku bardzo, bardzo skromne w porównaniu z mocami ludzkimi, wszelkimi instytucjami urabiającymi ludzi na cywilizowaną, patologiczną modłę. I wszyscy widzą, że jeśli ma się rację i nie boi się tej odgłupiającej walki, to przy poparciu SIŁ WYŻSZYCH można tę walkę wygrać.