Wiedzieliście, że LGTO, to skrót od

ludzki gatunek totalnie ogłupiony?

Ostatnio za ASF obwiniają świniożercy wilki i nie dojedzone kanapki Ukraińców, a teraz też i owady… Myślicie, że mnie martwi, iż świniożercy i mordercy dzików mają problem z ASF? Czy to nie jest poszkodowaniem na myśleniu, obwinianie dzików, że są podatne na wirusa ASF?

1lajk

A co to jest ASF?

2lajki

ASF to Afrykański Pomór Świń.

1lajk

Dzięki za info. Jakoś umknął mi ten termin.

1lajk

Nie wiedzialam, ale juz wiem!

1lajk

Ten pierwszy skrót to moja twórczość.

1lajk

Domyslam sie, dopisze do slowniczka!

1lajk

Uroczo domyślna jesteś…

1lajk

Milo mi slyszec, Ty, jak zwykle, szarmancki!

1lajk

No to ja zmykam, przeszkadzał nie będę… :stuck_out_tongue_winking_eye::innocent:

1lajk

Teraz zaliczam Twoją dziedzinę w dwóch częściach:

1lajk

Cieszę się. Później to obejrzę.

1lajk

ten pomor swin to jak korniki w puszczy
sami wyhodowalismy sobie tego wirusa - pretekst zawsze dobry zeby odwrocic uwage od braku schabowego na talerzu
szynka i sprawa polska?

1lajk

Dla większości może wegetarianizm i frutarianizm to abstrakcje nie do przyjęcia czy nawet wyobrażenia, ale one muszą wejść w życie, bo inaczej marnie będzie z tym upartym, patologicznym gatunkiem ludzkim.

No i widziałeś? Wygląda na logicznie przedstawioną historię do niedawna najważniejszego państwa na Ziemi.

1lajk

Dawno nie bawiłem się tym tematem, dzięki Tobie odświeżyłem sobie pamięć.

1lajk

@harmonik Ludzie po prostu nie lubią być zmuszani, napastowani, napadani: wtedy są w kontrze, wolą wierzyć, że robią coś, bo sami są do tego przekonani, czy Twa Wielka Mądrość Ci tego jeszcze nie podpowiedziała?

1lajk

A to dokladnie tak jak z lgbt :rofl:

2lajki

i wlasnie dlatego telewizor przez czas trwania tzw. szczytu klimatycznego w Madrycie u mnie bedzie wylaczony
chcecie deszczu? zobcie pranie, umyjcie okna i samochod :rofl::joy:

1lajk

Raczej wszyscy widzą, że moje środki są po ludzku bardzo, bardzo skromne w porównaniu z mocami ludzkimi, wszelkimi instytucjami urabiającymi ludzi na cywilizowaną, patologiczną modłę. I wszyscy widzą, że jeśli ma się rację i nie boi się tej odgłupiającej walki, to przy poparciu SIŁ WYŻSZYCH można tę walkę wygrać.