Wiedzieliście?

Wiedzieliście jaki postęp techniczny dokonali ostatnio amerykanie??

2 polubienia

Jak się rekrutuje dziennikarzy pod trzepakiem to takie są efekty.

3 polubienia

Takie wpadki to częste zjawisko w TV Pis

4 polubienia

To jest najlepsza odpowiedź w tym temacie. :innocent: :joy:

1 polubienie

Czepiacie się.Pomyliła go z MIG-iem :wink:

1 polubienie

No proszę a nie podali, że to przeciez zakamuflowany wehikuł czasu?
Albo Sokół Millennium a trenerem w Łasku został Han Solo. Bo jego szwagier Luke zajety walka z ciemną stroną mocy?
A tak na marginesie - czy jest na forum startrekowiec? Bo mam problem - czy w tamtym universum przewidywali obecność ruskich?

Obaj już na tamtym świecie po ostatnich częściach sagi

1 polubienie

Ja sie zatrzymalam przy klasyce 3 pierwszych filmow, wszelkie pre i sequele nie liczac setek pomyslow na kolejne pomysly typu - bierzemy mrowke z planety Tatooine i dorabiamy historie mrowiska zosawiam maniakom i kandydatom do zakonu Jedi :wink::rofl:

W uniwersum Star Treka istnieje Ziemia i wszystkie narody (choć niektóre mogły wymrzeć w skutek wojny światowej) tak jak w naszym świecie choć wszystkie państwa się zjednoczyły w Galaktyczną Federacje Planet (Ziemia i kilka planet z kosmitami) w 2161 roku
Choć nie wiem co się stało wcześniej z ruskimi w czasie III Wojny Światowej w latach 2026 2053 pewnie oberwali nie raz atomówką i gazem

Star Trek to ogladalam moze ze dwa filmy.
A przypomnial mi się stary wic
To bylo jakies spotkanie glow panstw na bliskim wschodzie, dosc przyjazna atmosfera, akurat jest przerwa. Arabski urzednik rozmawia sobie z prezydentem USA. W pewnym momencie mowi: “George, moj syn oglada ten wasz serial, Star Trek, bardzo go lubi. Sam troche na niego patrzylem ostatnio, nawet ciekawy, ale wytlumacz mi, czemu tam nie ma arabow?” a Bush zaczyna chichotac i odpowiada: “bo to sie dzieje w przyszlosci.”
I tak mi sie z ruskimi skojarzyło

U mnie zniknął horror channel,pojawil się natomiast kanał o nazwie…Legend.
Nie wiem o co chodzi bo rzadko tam zaglądam.Ale star treck trwa o godz. 20.00 jakby nic się nie zmieniło…Czasem zatrzymuje się gdy na innym są reklamy…Ale chyba łatwiej oglądać reklamy :roll_eyes:

1 polubienie

“Na miejscu obecna była też grupa dzieci. - Żegnamy zimę, zima poszła do morza. Musimy ją wrzucić do wody - mówiła Kwarc, aż w pewnym momencie doszło do szokującego zdarzenia. Gdy jedna z dziewczynek chciała zabrać głos, kobieta zareagowała natychmiastowo. - K***a, cisza! - krzyknęła, uderzając przy tym dziecko”

Kto to pisał? I czy na takich imprezach nie ma jakiegoś programu tylko dziecko sie wtrąca, ta pani się tak zachowuje… :confused:

1 polubienie

Znana z tego, ze znana? Klasyczny przyklad patologii internetowej.
I tak ma szczescie, ze zajął sie nią sąd, a nie rodzice dziecka.

3 polubienia

Jak ona teraz tak się uniosła to co by było, jakby miała lekcję poprowadzić?

1 polubienie

Przeciez to nie jest nauczycielka a patologia jakas?

1 polubienie

Patologia. Ale jak ona ma taki krótki zapłon to strach pomyśleć co by było, jakby miała opowiedziec co dzieciom, które wchodzą całyczas w słowo…

2 polubienia

Rodzice dziecka nadal mogą wytoczyć swój prywatny cywilny pozew powołując się na rozszerzony KPC / kodeks postępowania cywilnego i nieletnich / , co w niczym nie szkodzi bo sądowy wyrok nie jest prawomocny a jest śmiechem kata w stronę dla pokrzywdzonej. Wyrok jest przeciw paragrafowi chroniącym pokrzywdzoną, gdzie sędzia orzekający powinien być zawieszony w pracy za to śmieszne orzeczenie wyroku, bo w podobnych procesach teraz można się powołać na złagodzenie kary podając tę sygnaturę akt skoro przeszła na głośno. W świetle prawa są obowiązki i prawo obowiązujące wszystkich. Zawężenie wyroku że była niekarana to kpina i żaden wyrok. Ta sprawa jest do uczciwego wygrania procesu przez ustawowych opiekunów nieletniej. Tak to widzę

Nauczycielka czy patologia, to nikt nie ma prawa bić kogokolwiek, inaczej to anarchia, prawo to nie samowola

Juz widzę, jak im się będzie chcialo po sądach chodzic i dodatkowa reklamę tej patologii robic.

1 polubienie

Okres sądowej dyspensy się skończy, a dziewczyna będzie żyć w traumie zamknięta w sobie, jak innym razem zaufać starszym którzy nie panują nad sobą wykorzystując dzieci, które niby nasze są. Ten wyrok to przyzwolenie, ale podobnie w PiS pani poseł wykorzystuje swe niepełnosprawne dziecko, więc to chyba norma. Dziecko nie prosiło się samo na świat by było bite w jaki kolwiek sposób, niby dzieci i ryby nie mają głosu - mają mój głos. Spróbujcie odwrócić role. Dziewczyna kat a kobieta poszkodowana - wyrok będzie bardziej surowy

1 polubienie