Wielki szacun

Możecie mi dać dożywotniego bana, hejtować ile wlezie, wylać na mnie wiadro pomyj, a nawet usunąć z grona znajomych. Muszę to powiedzieć.
Mam ogromny szacunek do tego człowieka. Podziwiam jego umiejętności, profesjonalizm, powagę i zaangażowanie w pomoc wielu ludziom. On nie musi dużo mówić. Jego mowa ciała przyćmi nawet najlepszego mówcę.
Facet tumaczy na język migowy nawet największe głupoty, a przy tym ani razu się nie zaśmieje. SZACUN.

.w tle Prezydent RP A.Duda.
13 polubień

Ty jak zwykle, nietuzinkowy :wink:

3 polubienia

Tez podziwiam. Uczylam sie kiedts alfabetu migowego i kilku prostych słow. To mega trudne. A jeszcze zachowac powage! Szacun

5 polubień

Na jezyku migowym się nie znam, przyznasz mi chyba rację, że nasz kolega potrafi zbudować napięcie.
Widzę zdjęcie znanej mi postaci… tekst kolegi o wielkim szacunku i nagle pyk, pierwszoplanowa postać okazuje się być drugoplanową bleble, o co w tym chodzi każdy wie.
Serio, boki zrywam ze śmiechu, zasłużony plus za tekst :wink:

4 polubienia

Widziałem na FB xd

1 polubienie

Przyznaję Ci @ZiraaeL w pełni rację. Języka migowego nie znam więc zastanawiam się, czy można nim przedstawić takie myśli skołtunione*) jakie wygłasza ten facet w tle.

*) w odróżnieniu od szacownych nieuczesanych.

6 polubień

Pocieszeniem może być to, że Prezydent też języka migowego nie zna.
On wie, co ten facet tłumaczy, ale nie ma zielonego pojęcia, jak.
Ciekawe, czy jego tłumaczenie jest jakoś weryfikowane. Pewnie tak.

3 polubienia

Wolę pozostać na platformie mniej oficjalnej, takiej naszej. Poważne potraktowanie tego tematu mnie nie bawi.

2 polubienia

Na wszelki wypadek mowiłabym w burce!!! :innocent:

zagrasz z nim w pokera? rozbieranego? :grinning:

to nie jest takie proste
bialkowe podejscie do zycia?
budyń

??? :open_mouth:

Agnieszka Osiecka :grinning:

1 polubienie

Nie zawsze nadążam za Tobą. :frowning_face:
:yum:

2 polubienia

No nie gadajcie, że migowego nie znacie? a jak się idzie pić to taki sam gest jak migający, tylko na szyjce się wykonuje :smiley: P.s. jeśli migający wykonał dwa razy taki ruch uderzający po wnętrzu dłoni od okolic kciuka ( pierwszy ruch ), do nasady palców (drugi) to oznacza pomoc/ pomocy/potrzeba zależy od kontekstu.

i wzajemnie :slight_smile:

1 polubienie

akurat nie masz racji . ten gest w Hiszpanii i kulturze latynoskiej oznacza poderzniecie gardla i to w Ameryce jest czesto traktowane doslownie

Mam rację w tym co ja piszę powyżej, a co dokładnie ,powiedział, tłumacz, to trzeba by zobaczyć na filmiku i dopytać eksperta. A że przystopowali akurat taki kadr, to może być po prostu manipulacja?

A kto to wie co on tam wymachuje?
Zainteresowani tego pytania nie usłyszą.