Wiem, ale nie powiem?

Ciekawe kto okazał się byc tym straceńcem?

Artykuł zaczyna się słowami, wszystko wskazuje na to. Czyli pan redaktor i pan Kuleszcza goowno wiedzą, ale pan redaktor dał tytuł, Nowy selekcjoner został wybrany.
Kulesza wybrał już kilku kandydatów, ale z żadnym się nie dogadał. Może teraz się uda?

Poza tym media niemieckie pieją, że ten selekcjoner domniemany, to Klinsmann. W Holandii też już od wczoraj wiedzą. Ot, tajemnica cała.

1 polubienie

Pewnie to będzie ktoś z wysp Galapagos

2 polubienia

Ja bym stawiala na jedno z tych panstw, ktore sa zagrozone zatopieniem przez podnoszacy sie poziom oceanow
Wyspy Marshalla, Kiribati, Wyspy Salomona, Fidżi, Tuvalu, Vanuatu, Mikronezja, Palau, Seszele, Malediwy
Dla nich kazda droga ewakuacji jest dobra :wink::rofl:

1 polubienie

A to taki coś musi? Nie wystarczy, że jest?

Nic nie rozumiem…Poważnie,Klinsmann???
Ulubieniec angielskiego studia tv obok Rio Ferdinanda i A.Shearera? :rofl:
Ktoś tu miesza bo to nazwisko jak dotąd do mnie nie docierało…
No ale był Sousa,bąkali o Gerardzie to czemu nie Jurgen? :roll_eyes:

1 polubienie

Tak, Jurgen.
Miał być też Rennard, ten od Arabii Saudyjskiej, ale wycofał swą ofertę.

Z arabskiej kasy na polskie mialby sie przerzucić???Zreszta to farbowany artysta.

1 polubienie

Klinsmann, moim zdaniem jest lepszym bajerantem niż z trenerem. W Hertha Berlin nie popisał się. Fakt, umie motywować. Zawodnikiem był świetnym.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.

1 polubienie

U tych wszystkich bylych pilkarzy sprawdza sie zazwyczaj stara zasada.Im lepszy pilkarz tym mizerniejszy trener.
O dekad jest to samo i doprawdy,trudno to ogarnąć…

2 polubienia

Dziś na celowniku jest Portugalczyk Bento.

Z Zielonego Przylądka? :joy:

A różowy jest? :shushing_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

Przylądek Rozowy, Cabo Rosa jest na Galapagos. Konkretnie wyspa Izabeli (Kastylijskiej)

1 polubienie

Nie przekonuje mnie ta wizja…Ale kto wie…

2 polubienia