Wiem, populizm, ale daje do myślenia

I jeszcze jedno. Jeśli ktoś sądzi, że przy obrocie takiej kasy w futbolu wszystko jest jasne i klarownie uczciwe, to on jest bardzo naiwny.

3 polubienia

wlasnie zapomnialam dopisac o gigantycznej pralni pieniedzy.

2 polubienia

Czego przejawem był chociażby Sepp Blatter i jego afery

2 polubienia

Sukcesy osiągają też lekkoatleci, pływacy i mistrzowie wielu innych dziedzin sportu. Tyle, że tam nie zarabiają kroci, mimo, że też mają ćwiczenia, diety treningi itp. :frowning:

3 polubienia

Już dawno temu krążył sarastyczny dowcip o tym, że w Polsce kardiochirurg zarabia mniej niż hydraulik.

2 polubienia

A skąd ta Pani się urwała ???

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by naukowiec postawił swoje labolatorium na srodku boiska, otoczył się stutusięczną publiką, a na tablicy będą się pojawiały jego wyniki. Po kilku takich sesjach napewno znajdzie się drugi naukowiec, który też bedzie chciał sprzedawać bilety. Pojawią się kluby naukowców, liga, mistrzostwa, funcluby i szaliki.

Biedny lud chleba i igrzysk potrzebuje. Krwi i mięcha.

4 polubienia

Pozamiatałeś @ZiraaeL!

1 polubienie
tak tylko sobie skromnie napisałem :smirk:
1 polubienie

Otóż to. Firmy i sponsorzy to tylko pośrednicy. Przecież firmy też mają pieniądze od zwykłych ludzi.

1 polubienie

Tak jak rząd od społeczeństwa!

To niech sie wypcha.Nie jej pieniadze,nie jej sprawa.Won i umyc rece przed snem! Z takimi sie nie rozmawia.I mam nadzieje ze oprocz pismakow i lowcow jednodniowych sensacji,nikt nie bedzie.
Klub ktory bankrutuje,znika lub przeradza sie w firme innego rodzaju.Moze tez przejsc fuzje z innym co bylo kiedys bardzo w Polsce popularne.
Kwestie Ronaldo czy Nejmara sa wlasciwie malo istotne bo dotycza kilku klubow i trudno tu mowic o chocby 1 procencie.Wiekszosc najbogatszych klubow zyje ze sprzedazy pilkarzy ale spora ich czesc ich wychowuje w szkolkach pilkarskich,czasem slynniejszych od samego klubu.
A reklamy?Jak ktos chce placic to niech placi.Znowu ani to nie twoja sprawa ani moja.Bo to nie sa nasze pieniadze.

Właśnie się dowiedziałem że to całkowity Fake News… Jak widać od początku miałem wątpliwości komentując zresztą… . Nie mówi tego żadna biolog… Na zdjęciu jest minister rolnictwa Hiszpanii a zdjęcie pochodzi z 2018 roku… Więc i tekst jest całkowicie zmyślony haha :rofl:

1 polubienie