Wierzycie w przypadki?

1 polubienie

Nie mogę w to uwierzyć.

jA PIERDOOOLE

1 polubienie

Ja wierzę w liczby i rodzaje… ludzkiej głupoty.

1 polubienie

Ja też…

1 polubienie

Czyli scenariusz włoski :worried:

1 polubienie

Nie no, ja myślę, że to przypadkowo… :wink:

Nie ma reguł.
Czasem mozna wpaść na znajomka nawet w centrum Anglii a potem jeszcze poprawic w nieswoim miescie w Polsce.
W Bieszczadach doslownie wpadlem kiedys na gościa ktorego spotykalem dotąd jedynie nad morzem :wink:
O lotniskach juz nie wspomne bo to przynajmniej kilka historii.
Co innego gdy mamy do czynienia z celowym działaniem człowieka.Przypadkowość redukuje sie wowczas niemal do zera.

1 polubienie

I myślisz, że ten przetarg na publikację kondolencji i nekrologów to tak jak mówią przypadek? :thinking:

Wrecz przeciwnie.Nie ma czegos takiego jak przypadek,w dzialania rządow,organizacji spolecznych,firm…Zawsze jest jakas przyczyna i ktos kto pociaga za sznurki.

1 polubienie

Dokładnie. Jeśli Indianie zbierają jesienią chrust, to znak że idzie ciężka zima :slight_smile:

3 polubienia

No na przyklad :slightly_smiling_face:
Oczywiscie moze byc cos takiego ze ludzie ktorzy ze sobą nie wspolpracuja,cos nagle wymyslą lub na cos wpadną co ma jakies cechy wspolne.Lub po prostu sie w jakieś kwestii zagadzają.I czasem moze sie to wydawac zaskakujące ale czy przypadkowe?
Mysle ze ludzie raczej za malo uwagi poświęcają sobie na wzajem…Smartfon ciekawszy,ze o instagramie nie wspomne :face_with_raised_eyebrow:
A potem"takie gały"bo im sie dana ukladanka nie zgadza :rofl:

1 polubienie

Przezorny zawsze ubezpieczony?

1 polubienie

Nie demonizuj smartfonow.
To bardzo pozyteczne narzedzie.

1 polubienie

Zależy w czyich rękach.

2 polubienia

:rofl::joy: ostatnio to juz kartki ze spisem zakupow nie robie. Wrzucam w telefon Ale notes i pisak w torebce jeszcze nosze.

2 polubienia

Jak to powiedziała zakonnica zakładając prezerwatywę na ogórka… :rofl:

1 polubienie

:star_struck::rofl::joy:

1 polubienie

Czy przypadek? Niby tak, ale dla mnie to wtopa. Brak wyobraźni. Tacy ludzie tam pracują.
Niewykluczone, że jakiś dowcipniś specjalnie to zrobił.

2 polubienia