Wierzycie, że cała ludzka nauka to cieniasy wobec tej 82-letniej Polki,

Ilony Jail Kubackiej?.

Te 3 wywiady z Jail Kubacką zajmują tu ponad 6 godz, ale one będą należeć do najlepiej wykorzystanego czasu, dlatego polecam je ambitnym.

Zbig Ty takie wywody oglądasz?
Babka ma fantazję, a na wykładach same mohery.
Kokony? Chyba się naoglądała za dużo filmów.

1 polubienie

@Bocca-Lupo. Po obejrzeniu serii jej wykładów postanowiłem je usunąć, ale te pierwsze wywiady z nią są bezcenne, i cała ludzka nauka i technika nie sięgają jej nawet do kostek. Jest pewne, że zostanie wielką polską Gwiazdą, pewnie większą od siostry Faustyny Kowalskiej.

Nie żartuj sobie.

No nie będę nikogo namawiał do zapoznania się z genialną Wiedzą i możliwościami tej Polki., której wszyscy naukowcy i technicy razem wzięci, nie sięgają do kostek.

w Biblii napisano strzeż sie falszywych proroków

Raczej mądrze jest strzec się Biblii, chyba że ma się zamiłowanie do odplątywania zaplątanego, Cała ludzka nauka nie sięga do kostek Jail Kubackiej, choć ona też korzysta z ludzkiej wiedzy, więc nie jest wszechwiedząca. Niemniej posiadła dary i możliwości, przy których ludzka nauka to za poważnie się nie prezentuje.

Znam tą panią i oglądałem wiele filmów na ten temat. Polecam książki Roberta Monroe’a. To abecadło dla tych, którzy się tym tematem interesują.

1 polubienie

Trylogię Monroe’a czytałem 24 lata temu. Nie wszystko zrozumiał i przekazał poprawnie, niemniej z takim się zjawił planem. Kubacka pokazuje świat z jeszcze innej perspektywy, przez co go wzbogaca i znacząco uzupełnia, choć też niekompletnie.

1 polubienie