Wierzysz, że ci badacze są mądrzy i potrzebni, jeśli żyjemy w jednym

To że jakaś grupa ludzi na świecie nawet jeśli to są miliony która uważa że nie ma Covida to nie znaczy że maja racje i to jest żaden argument Wiesz że ileś ludzi na świecie wierzy że są Iluminaci którzy chcą przejąć władzę nad światem albo że Elżbieta II Putin Obama to replitanie (zmiennokształtny gad kosmita który chce przejąć władzę nad światem) albo że Ziemia jest płaska i ze Hitler uciekł latającym spodkiem z napędem antygrwaitacyjnym

4 polubienia

Wystarczy, że większość ludzi bezmyślnie wierzy nauce, że jak czegoś nie widać, to tego nie ma, bo oni tego nie widzą. A wiesz, co widywał zakonnik A.Cz.Klimuszkjo, czy o.Pio? To, że ktoś czegoś nie widzi, to nie znaczy, że inni tego nie widzą, Kolego. Należysz do cienkich bolków.

A ty należysz do oszołomów I skąd wiesz co oni tak naprawdę widzieli?

Moje poglądy wspierają setki najmądrzejszych, wiarygodnych, kompatrybilnych książek.

Papier wszystko przyjmie i to że coś jest napisane w książce to też nie znaczy że to jest akurat prawda

Masz problem z logicznym rozumieniem tak podstawowych określeń, jak wiarygodnych, kompatybilnych…

Kolega woli oglądać głupie filmiki jak idioci po szpitalu latają.

Kolego @Farang witaj w klubie i na pokladzie harmonijnego postrzegania swiata
Sa tacy co nawet wirus nie ruszy, ale wiadomonacyjna modka odesle do ssnatorium :rofl:

2 polubienia

Wirus potrzebuje kontaktu międzyludzkiego na szczęście, kolega harmonik prowadzi pustelniczy styl życia

2 polubienia

http://bbc.uw.edu.pl/Content/1767/z2005_2_01.pdf

Dokładnie. Gdybym ja latami siedział w chałupie, to żadne wirusy i inne pandemie nie byłyby dla mnie groźne.
Jednak oprócz tego, że sam prawie bezpośrednio z wirusem się spotykam, moja dziewczyna pracuje w klinice z oddziałem dla chorujących na COVID-19 to w rodzinie mam osobę będącą pielęgniarką przełożoną na IOM-e w jednym z poznańskich szpitali.
Tam każdego dnia widzi tragedie.
Opowiadała, że większość tych niewierzących w pandemię przed śmiercią przekonuje się jak była głupia.
Widziała jednak i takich, którzy umierając na COVID-19 do ostatnich chwil nie wierzyli, że umierają właśnie przez niego …

5 polubień