Wieść gminna niesie, że syn Broszki - ksiądz Tymoteusz zrobił dziecko pannie ze wsi Osiek :) Od jakiegoś czasu jest na "urlopie".

Nie ma takiego źródła. Musiałby wkleić linka do tego pytania :rofl:

1 polubienie

Słuszna uwaga.
Poświęciłam odrobinę swojego czasu , aby dotrzeć do takich informacji , niczego nie znalazłam prócz tego , że poprosił o bezterminowy urlop.

2 polubienia

Mam nadzieję, że nie blisko tych wedrownych, co to drzwiwmi wrzucisz to oknem wrócą?

Napisałem: “wieść gminna” - czyli agencja JPP (Jedna Pani Powiedziała) :slight_smile:
Ale w każdej plotce jest ziarno prawdy.

2 polubienia

Nie rozsiewaj plotek. Nigdy.

1 polubienie

Czas pokaże, czy to prawda.

Pokaże, albo nie…
Niezglebione są archiwa Watykanu.

Rozumiem, czyli takie bolszewickie metody: obrzucić kogoś błotem, aby tylko moje było na wierzchu. Żenujące.

Chłopak łatwo nie ma. Po co kopać leżącego?

A cóż takiego się dzieje u Bingoli, że łatwo nie ma? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ja nie o Bingoli… :sweat_smile:
Ale po co to pisze i tak Ty zając wiesz o co chodzi.

1 polubienie

Może i wiem, a może jednak nie, ale dziwię się bardzo, że ludzie chcący uchodzić za osoby na poziomie, sięgają do tak prostackich rzeczy, jak pomówienia, kłamstwa i plotki. Płytkie to i prymitywne.

1 polubienie

Jeżeli nie ma tego nawet na tabloidach, raczej plotką to jest. Chyba, że szaragowy poseł jest już tak potężny, że potrafi wyciszyć wszystko, nawet opozycję. Nie sądzę, ba, bawet pewien jestem, że do takiej władzy jeszcze mu daleko. Dla mnie, zresztą bez znaczenia jest to, że jakiś następny ksiądz spłodził potomka.

2 polubienia

A ja znam ksiedza,ktory po dwudziestu latach pracy na misji,wrocil do Polski i zlozyl akt apostazii,ozenil sie,jest szczesliwym ojcem dwojki dzieci.

2 polubienia

Osobiście znam dwóch. Nie byli misjonarzami, ale proboszczami i uczciwymi ludźmi. Obaj spotkali kobiety swego życia i zrezygnowali z kapłaństwa, by nie żyć w obłudzie.

1 polubienie

Roznie w zyciu bywa. Dla mnie najwazniejsze zeby bylo szczerze, bez zaklamania. Sama mam kolege, bylego ksiedza, zonatego, dwoch synow. Swietny facet! Po prostu stwierdzil, ze ksiadz to nie dla niego. Z tego co czytalam, podobnie moze byc wlasnie z synem p. Szydlo… Lepiej jak taka rzecz wyjdzie wczesniej, zycie mozna sobie ulozyc!

1 polubienie

Ten ciezko pracowal na misji,rozmawialem z nim,byl wszystkim,murarzem,ciesla,spawaczem,budowal mosty,i tez poznal kobiete,wystpil z kosciola,ozenil sie.
W moich oczach,wielki czlowiek,honorowy.

2 polubienia

Te wszystkie spekulacje są niepotrzebne i krzywdzące.

1 polubienie

Ja mam znajomego, który ma czwórkę dzieci i gdy został wdowcem wstąpił do seminarium i został księdzem w wieku 70 lat! A jeden z jego synów tez jest księdzem!

3 polubienia

Z tym to też różnie bywa, że przypomnę dzieje ex-księdza niejakiego Romana K. (nie wiem czy nazwisko naczelnego Faktów i Mitów można wymieniać w świetle 10 letniej odsiadki?)
A było Romus ksiazki pisać i w politykę iść?
Zamiast wychowaniem synów na wzorowych obywateli Pislandii wychowywać jak już sutanne zrzuciles?