Wieść gminna niesie, że syn Broszki - ksiądz Tymoteusz zrobił dziecko pannie ze wsi Osiek :) Od jakiegoś czasu jest na "urlopie".

Powiedzmy sobie szczerze – jemu to dziecko się po prostu należało!!! :clap::clap::clap: :joy::joy::joy:

6 polubień

Musial sie mocno starac,bymu Bog dal)))

3 polubienia

Czyli co? Niedoświadczony ksiądz został wykorzystany, może nawet zgwałcony!, przez zdeprawowaną pannicę…

6 polubień

nie wiem co ten swiety czlowiek zmalowal. jedno jest pewne, ze mlodziutki wikary (chyba, ze jedzie na dalsze studia) raczej urlopu okolicznosciowego ne dostaje…
swoja droga to takie pol grzechu - widac slowami szefow sie przejal i prezerwatywy czy innego srodka anty nie uzywal. oczywiscie jesli to prawda.
przyczyny moga byc inne - najprostsza to sodowka do pustego lba uderzyla z powodu niewatpliwych osiagniec mamusi.
Mamusia to pownie juz niewiele moze jako poslanka do tej zbieraniny antychrystow zwanej PE, wiec synek pauzuje.

1 polubienie

Zrobiła mu je zwolenniczka opozycji. Sabtaż, oszustwo, manipulacja kurła!

5 polubień

Dokłądnie! Taka panna się zagubiła, szuka uczucia i jeszcze tego księdza w to wciąga, jak powiedział o ofiarach pedofilów jeden z naszych biskupów.

6 polubień

Nie on pierwszy i nie ostatni. Mógłbym książkę napisać o księżach i ich grzechach, bo wielu, to moi kumple z podwórka i ze szkoły, a także z rodziny. Przez nich poznawałem następnych kapłanów. W sumie większość z nich, to fajni ludzie. Szuje też się trafiają.
Ze strony szefów mają przyzwolenie, jest nawet wewnątrzkościelny fundusz na alimenty.
Ksiądz Szydło niebacznie wdepnął w gówno, bo mamusia na świeczniku, a wybory tuż tuż…

5 polubień

Ile jeszcze trupów wyleci z pisowskiej szafy?

1 polubienie

mamusia to juz na bocznym torze, a ciekawe czy plotka sie potwierdzi - jak znam obecne uklady polityczne to sie znajda tacu co beda chcieli sprawdzic.
a bietny Tymoteuszek pojedzie gdzies “na misje”, bo juz w innej polskiej parafii sie upchnac nie da - zbyt rozpoznawalny a i do mamusi nieco podobny.

1 polubienie

Bo ja wiem? Wylatują te, które już się nie mieszczą. Ale i po poprzednich rządach, jeszcze nie wszystkie wyleciały. Od 89.

1 polubienie

Na zapodanej fotografii, to on już ma minkę, jakby coś zbroił. A pani sołtyska jeszcze nic nie wie.

2 polubienia

Bez przesady.
Dlaczego ktoś ma odpowiadać za błędy członków rodziny. Dorosłych członków rodziny.
Ksiądz jest w seminarium….formatowany.… przez 6 lat. Prosze nie zwalać jego zachowania na matkę.
Po 6 latach prania mózgu ma ona raczej niewielki wpływ na niego.

Sam poznałem kilkoro księży lepiej i Ci co nimi zostali np. w wieku 50 lat (tak są takie przypadki), albo po skończonych studiach i kilku latach pracy poszli do seminarium są niesamowitymi ludźmi. Wybrali DOJRZALE swą drogę życiową. Seminarium ich nie sformatowało jak tych młodych którzy… no, są tacy nijacy… oderwani od normalnego życia…

3 polubienia

Tu akurat bym się nie nabijał, to się zdarza ludziom… a że przy okazji los bywa szydercą i bawi się grając na nosie purystom…

2 polubienia

to po pierwszej samodzielnie odprawionej mszy.

I jeszcze dodam iż po zdanej maturze (przez SMOKA) rodzice SMOKA mieli wizytę proboszcza.
Namawiał ich by posłali SMOKA do… seminarium.
Nie chodzenie SMOKA do kościoła. A także jego rodzicow, widocznie proboszczowi nie przeszkadzało. Jak dziś ,z perspektywy czasu, SMOK widzi nie jest to wymóg niezbędny do pójścia do seminarium (matura jest niezbędna).
Proboszcz zaoferował iż udzieli wszelkich stosownych zaświadczeń iż SMOK praktykuje , jest moralny i głęboko wierzy…
Tak bardzo proboszczowi zależało by mieć ze swej parafii…powołania…

3 polubienia

Gdyby smok był trzygłowy, to byłyby trzy powołania jednocześnie… a i sam smok byłby bliżej wiary… niczym ta smocza święta trójca :wink:

4 polubienia

Zdziwiłbyś się jak blisko wiary jestem… Niekoniecznie katolickiej…

Jesli chodzi o mnie moze sobie byc na urlopie albo w ogole przestac byc ksiedzem (latwe do zalatwienia). Tylko co dalej z dzieckiem i matka? Tez sa NA URLOPIE???

2 polubienia

No to ja znalam ksiedza, ktory do seminarium poszedl dopiero po smierci zony…

2 polubienia

@Bingola
Poproszę o jakieś źródło odnośnie tej informacji o dziecku.

3 polubienia