Ludzie to obciachowi gamonie.
Masz rację. Człowiek jest nowotworem.. Solą w oku matki natury
Obserwując ptaki, podziwiam je i zachwycam się nimi.
A ja obserwuję Trzmiele.Uważam,że są ładniejsze od ptaków ![]()
Wiesz, że paki nie wiedzą niczego o ich postrzeganiu przez ludzi? Człowiek to jedyny gatunek na Ziemi dostrzegający boskość i genialność natury.
Ptaki nie zamieniłyby się z ludźmi na ludzkie mega ogłupione życie. Gdybym nie wstydził się bycia patologicznym, nieharmonijnym , mega ogłupionym człowiekiem, to spróbowałbym przepłynąć ocean.
Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że ptaki myślą, mają uczucia, a przy tym wiodą mega atrakcyjne życie, a nie takie bezmyślne, jak cywilizowani ludzie.