Wiesz to, że ptaki są boskie i genialne, nie ludzie?

Ludzie to obciachowi gamonie.

Masz rację. Człowiek jest nowotworem.. Solą w oku matki natury

Obserwując ptaki, podziwiam je i zachwycam się nimi.

A ja obserwuję Trzmiele.Uważam,że są ładniejsze od ptaków :wink:

Wiesz, że paki nie wiedzą niczego o ich postrzeganiu przez ludzi? Człowiek to jedyny gatunek na Ziemi dostrzegający boskość i genialność natury.

Ptaki nie zamieniłyby się z ludźmi na ludzkie mega ogłupione życie. Gdybym nie wstydził się bycia patologicznym, nieharmonijnym , mega ogłupionym człowiekiem, to spróbowałbym przepłynąć ocean.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że ptaki myślą, mają uczucia, a przy tym wiodą mega atrakcyjne życie, a nie takie bezmyślne, jak cywilizowani ludzie.