Wimbledon 2022

Maja Chwalińska - Aliona Bolsova 1:1 w setach a w III 1:1 w gemach.

1 polubienie

Szansa jest…Widziałem raz fragmenty jej gry,bedac w Polsce i bardzo mi się to"żywe srebro" spodobało…

1 polubienie

Pierwszego seta wygrała do 2. Drugiego przegrała do 4. A teraz jest 1:2 w gemach.

Cieszmy się @collins02 albowiem “żywe sreberko” wygrało 2:1. Trzeciego do 4. :+1:

2 polubienia

No nareszcie!
Wielkie brawa dla Majki.Idzie jak burza,jesli podsumować ostatnie 2-3 łata.Nie wydaje mi się by weszła do głównej drabinki ale…czasem cuda się dzieją jeśli się zrobi pierwszy krok.

1 polubienie

Wyjątkowo irytująca porazka Magdy Linette ale na szczęście mamy sukces chyba w ważniejszym meczu.
Drugi stopień eliminacji i K.Kawa wygrywa w 2 setach z S.Cheng.Amerykanka to dla mnie "ciemność"ale Kawa sumiennie przyzwyczaiła mnie do porażek z niżej notowanymi zawodniczkami.
Na razie,odpukac,walczy o swój Wimbledon wyśmienicie!
brawo!
6:4;6:2!

1 polubienie

A jak Chwalińska?

Nic nie moge znalezc…Ale chyba jeszcze nie grała.Z tym ze jak wygra w 2 rundzie to pewnie trafi na Coco Vandeverde.I to by było wspaniale dla jej kariery.Bez względu na wynik.

1 polubienie

@birbant ja sie ciesze, ze o naszych mowi sie w kontekscie - wyrownana walka, wygrana etc.
A abstrahujac od sportu Georgette Paulsin Mosbacher czyli republikanka, namaszczona przez Trampa ambasador USA w Polsce ponoć stwierdzila, ze narodowi polskiemu należy się pokojowa nagroda Nobla. Pytanie w tej kwestii założę jutro. Dzis się cieszę, ze nasi wygrywają. A jak nie to z honorem

1 polubienie

Pani Chwalińska również zakwalifikowała się do drabinki głównej na turnieju w Wimbledon. :+1:

Jest taka tenisistka brazylijska Haddad Maia. Ma w tej chwili nieprzerwaną serię wygranych, już ponad 10 i co z tego wynika 2 wygrane turnieje na trawie. Myślę, że należy jej się bać. Widziałem jej grę i jest w trybie totalnalnym…, jest to wysoka tenisistka, i wygrała właśnie swój pierwszy turniej w karierze zawodowej. Jej bym się bał, co do Świątek. Jest też Serana Williams, która po powroci też może okazać się całkiem skuteczne w grze. Oby nie trafiła na nią w pierwszych rundach Iga.

Iga da radę… :+1:

Ta Haddad przegrała, właśnie z Kwitovą w Eastbourne. 0:2.

1 polubienie

Serenie to bym zrobila test na plec i hormony :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie