Windows 11 warto?

Nie miałam kogo się doradzić w momencie, gdy pojawił się komunikat o tym, czy chcę wypróbować Windowsa 11, dlatego Was pytam.

2 polubienia

Wczesniej czy później trzeba będzie. Ja na razie zakladam, ze pozniej…

2 polubienia

Rewolucji tam nie ma. W końcu wszyscy na niego przejdziemy.

2 polubienia

Nie warto. Mój syn miął na laptopie Win10, po zainstalowaniu 11 ma same problemy, ciągle coś nie działa. Ogólnie nie opłaca się instalować nowowprowadzanych systemów operacyjnych bo zawsze sa niedopracowane i mają jakieś niedoróbki. Lepiej poczekać z rok i dopiero się przesiąść na nowszą wersję.
PS. Ja mam Win 7 i śmiga mi jak odrzutowiec. :slight_smile:

6 polubień

Jak uaktualniłem z 10 na 11 to aż się zdziwiłem,że tak dobrze śmiga (bo to Microsoft to zdziwiło dlatego).
Niedawno zainstalowało mi się Windows11 22H2 i same dziwne problemy.Długie łączenie się z siecią Wi-Fi i rozłączanie.Na pasku na dole po prawej “Dostęp do internetu” - nie zawsze reaguje na kliknięcie myszą…
Rozglądnąłem się po forach fachowych i na całym świecie ludziska mają z tą nową aktualizacją problemy.Trzeba będzie poczekać.Może naprawią?!

1 polubienie

Z W10 na początku było dokładnie tak samo. Teraz mam windę 10 i bardzo sobie chwalę.

Ja w lapku jestem na starym winie. :wink:
Jesli wszystko pojdzie z planem zaktualizuje w grudniu.

I starsze wino, tym lepsze.

1 polubienie

Może skwasniec. Ale tak. Mnie trzeba, zeby sie upić mam dosc mocna głowę, najstarze jakie pilam to byl rocznik 52. Edycja specjalna na Sylwestra 2000.
Poszlo w nogi.

Nie wszyscy! :stuck_out_tongue: Ja używam głównie Linuksów, Ósemkę i Dziesiątkę mam żeby pograć w stare gry :smiley:

1 polubienie

Ja rocznika nie pamiętam ale z kolegą jak wypiliśmy to odebrało nam mowę ale całe szczęście przeminęło jak prawie z wiatrem :wink:

Jeżeli to w miarę firmowy laptop (najlepiej modele biznesowe, nie domowe) to jak najbardziej. Jeżeli to laptop przychodzący z Windows edycją “Home”, nie “Pro”, to lepiej zostawić na Windows 10. Zanim zrobisz upgrade, system powinien pozwolić Ci sprawdzić kompatybilność, upewnij się, że wszystko będzie działać według testów.

Stare nie zawsze złe.
Mam lapka HP padlo chlodzenie
Obstawiony wiatraczkami pozwolil mi na odzyskanie systemu i danych.
Inteligencja tutejszych naprawiaczy sprzetu?
Zerowa
Ja sie na tym nie znam, w jakiej kolejnosci odkręcić śrubki, ale moze w Polsce?

1 polubienie

Teraz mam Windows 11 23H2 ← zaktualizował się po prostu.
Po wywaleniu niepotrzebnych aplikacji i odpowiednim mozolnym grzebaniu się w ustawieniach jest szybki.Ma wady - niedawno próbowałem zainstalować antywirusa Panda to system nie dał mi tego uczynić.Wyszarzał ustawienia i blokował co tylko mógł.Z Bitdefenderem poradziłem sobie.
Przydał by się temat dla posiadaczy tego systemu o programach zewnętrznych,które ściągamy a zwłaszcza o tych,które źle wpływają na Windowsa.
Może ktoś założy lecz pewnie nie bo to nudne by było ale by ostrzegało czego nie instalować.

1 polubienie

Mnie windowsa zastąpił Android

1 polubienie