Windows czy android

Łażąc po przepastnych odmętach internetowej czeluści posługujecie się zapewne smartfonami,komputerami PC,tabletami i innym czymś pewnie - ale jaki system operacyjny Wam najlepiej odpowiada???

1 polubienie

Obojętne

2 polubienia

W laptopie Windows 10.
W telefonie Android.

3 polubienia

Ja tylko w laptopie gmeram w necie. Windows 10.
W smartfonie tylko sporadycznie bank i poczta,

2 polubienia

Windows.

3 polubienia

Windą bliżej…

3 polubienia

Bliżej jak bliżej ale zwykle szybciej :wink:

2 polubienia

Windroid chyba … :shushing_face:

5 polubień

W komputerze miałem Windows 10, a w telefonie mam Android, ale na obu urządzeniach korzystam z przeglądarki Firefox :fire: :fox_face:

2 polubienia

Najlepiej mi pasował Windows 7 Enterprais. Win 10, 11 już mnie mniej bawi, a Android to początkowa uproszczona odmiana Linuxa który ma też wersje okienkowe, podobne do Windows np Linux Mint czy niektóre Ubuntu i w niczym nie jest gorszy np multimedia, gry itd, i nie jest od niczego i nikogo uzależniony bo jest z darmową licencją i poprawkami pisanymi przez amatorów programistów, co denerwuje Microsoft, któremu się nie podoba darmowa konkurencja bez płatnych kluczy / około 800 zł na jeden komputer z tym systemem. Kolejny komp to kolejna opłata /. Linux działa na każdym / nawet bardzo starym sprzęcie bez opłat, a jak ktoś chce wesprzeć autorów dowolną kwotą / np na kubek kawy za trud i myślenie / to też żaden problem i nikt się nie obrazi i nie wysyła policji czy komornika po kasę / gdy Windows musi mieć wymagania softweru / procesor, pamięci RAM, grafika, dźwięk itd / z górnej półki. Skoro opanowaliscie obsługę telefonu czy bankomatu to jest identycznie z obsługą Linuxa. W wielu magazynach, churtowniach króluje Windows XP z racji że większość oprogramowania wykupuje Microsoft od amatorów programistów jako swą własność. Linux też ma swe wersję np " Kasa " czy np " Płatnik. Jaki system zainstaluje to zależy który system na płytce mi pierwszy wpadnie w ręce, bo nie mam żadnych problemów z obsługą i informatykiem nie jestem

2 polubienia

W kompie Win. ale trochę odchudzony aby nie spowalniał i nie szpiegował za dużo.
W smartfonie android.Fona używam sporadycznie bo to małe i nie wygodne.

3 polubienia

Wymień procesor na nowszy kompatybilny do podstawki w płycie głównej, ewentualnie dodatkowo dołóż pamięci RAM, jeśli są wolne gniazda, stosownie do możliwości płyty głównej, i zobaczysz różnice czy muli. W sumie jak mało pracujesz w programach graficznych z renderem / nakładki dodatkowych narzędzi - pędzel, ołówek itd, efektów itd / to jest bezsens rozbudowy, bo do gier jest wystarczające, tu bardziej jest ważna nowsza karta graficzna i najnowsze sterowniki, o czym niewielu chce pamiętać

1 polubienie

IOS i na telefonie i na tablecie . Ja mało na komputerach się znam i to co mam wystarcza mi w zupełności .

1 polubienie

W komputerach Windows, ale w telefonach ten system był całkowitą porażką. Miałem Nokie z tym OSem, - tragedia!
Dziś to już chyba historia, Android króluje.

1 polubienie

Tu sie zgadzasz m tez mualam tą nokie.

1 polubienie