Witajcie..co słychać?

Dawno się nie widzieliśmy, hę ? :slight_smile: Znajome nicki widzę, część oryginalna, część z kosmetycznymi zmianami, część zupełnie nowa - ktoś się kamufluje ? :slight_smile:

U mnie trochę się działo, może książki by nie napisał, ale małą broszurkę całkiem całkiem :slight_smile: W skrócie… Chodziło się trochę po lekarzach ( nic związanego z wirusem ), nowa praca, kilka pogrzebów, pierwsza w życiu kontrola drogowa - kurcze w końcu drapnęli mnie za przekroczenie prędkości ( na szczęście nie dużo :slight_smile: ), miłość - wielka, jak grom z jasnego nieba :), awantura rodzinna z kochankiem w tle ( a myślałem, że to tylko w serialach :sweat_smile: ), delegacje… Ciągle coś, aż w końcu jakiś czas temu znalazłem dyplom za :3rd_place_medal: miejsce na pudle w konkursie na Mistera pytamy :muscle: Minęło już prawie 7 lat, uwierzycie ? :flushed: :sunglasses:

A co u Was ? Jak żyjecie ? :smiley: :innocent:

Pozdrowienia dla starej ekipy z dawnego pytamy :wink:

PS. Mam nadzieję, że kategoria dobra :innocent:

7 polubień

moglby byc Salon tez :slight_smile: witaj po dlugiej przerwie.

4 polubienia

Haj. Maj nejm is Bond. Dżejms Bond. :sunglasses: :cocktail:

4 polubienia

Witaj. Fajnie, że nas znalazłeś. Spokojnie tu, niewielu nas, ale to forumowe nasze życie się jakoś pomału toczy.
Czas pędzi dla każdego, jak opętany, a tu można się zatrzymać i pogadać ze starymi znajomymi.
Jeśli chodzi o mnie, to bardzo ucieszył mnie Twój powrót. :+1:

4 polubienia

O, witaj na pokładzie! U nas wszystko po staremu, jak to się mówi Stara bida. Polityka, zagadki, muzyka, filmy, DSHNy, i Co tylko Ci się zamarzy!

2 polubienia

Bez zmian. Praca, dom, piwo, piwo, piwo, internety.

2 polubienia

O wódce zapomniałeś @Devil

2 polubienia