Wizyta kolezanki @ajko

@Ajko pisze zupełnie slusznie o ograniczeniu tematyki forum. Choć zainteresowania użytkowników maja naprawdę duży zakres?
Forum nie będzie konkurencją dla FB i innych socjal mediów.
Ale? Może pochwalcie się hobby i tym podobnymi? Nawet jednorazowymi projektami?
Co do linków - jest kategoria, gdzie bez posądzenia o tanią reklamę mozna sie nimi wymieniać.

4 polubienia

Może się zdecyduję? Ale dopiero po zrobieniu kartek świątecznych :innocent:

1 polubienie

To dotyczy nie tylko gotowego produktu, jak sama wiesz, przerozne techniki maja zastosowanie w wielu dziedzinach rękodzieła.
Mam teraz projekt, jednorazowy, sklejka surowców od porcelanowych figurek po styropian, po drodze kleje, brokaty, ewentualne
podswietlenie?
Taką szopkę pastelowa chce zrobić.
Tak dla siebie. Żeby udowodnic, że mogę. I będzie to miało przyslowiowe ręce i nogi. Nawet jak stonogą z doszytymi skrzydlami zostanie.
:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Super, zrób później zdjęcia :slight_smile:
Ja zapisałam się na zajęcia z gliną. Idzie mi to kulawo, bo to nie moja bajka, ale lubię poznawać nowe rzeczy, techniki, ludzi.

1 polubienie

Pomyslu na podswietlenie nie mam. W kwestii nie gdzie a jak? Poniewiera sie gdzies jakis komplecik ledow w Polsce ( na baterie) , bo ze styropianem to na 220 jak chcesz dom spalić?
Mialam czas dziergania. Skrzynka koronkowych szydelkowych srewetek jest. Pozniej szydelkowy patchwork angielski - wiekszosc rozdana w ramach usluga za usługę :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ja to bym chciala wszystkie sroki za ogon…:smiley_cat::smiley_cat::smiley_cat:

1 polubienie

Jakby było więcej ludzi to i tematy nie ograniczały by się do bieżącej polityki

1 polubienie

Obecnie moim “hobby” jest publikowanie na fb muzyki, obrazów (tych więcej) i … śmiesznych fotografii sów!

2 polubienia

Wizyta koleżanki,niestety rzadka,fajnie pokazała na ograniczenie horyzontów!
Oto forum…Miejsce do wyrażania myśli i poglądów…
Nie dość że to pokurcz w którym ponad połowa tematów to zżynanie z przygłupawych portali to jeszcze ograniczenie do polityki i tzw. stosunkow społecznych :face_with_raised_eyebrow:
Niestety,tak media wychowują.Otwierasz kompa a tu ryj zbrodniarza putina jak celebryty z The Voice of…
A klient łyka to jak matoł i nawet nie pomyśli,nie zastanowi się i jeszcze uzna to jak normalne…Bo jakby ryja putina nie zobaczył to poczułby sie nie jak u siebie w domu :nauseated_face:

1 polubienie

Gdzie Ty jestes, ze tak piszesz?

3 polubienia

Skoro pytanie mnie wywołało, więc odpowiem. Zawsze mnie ciągnęło w różne rejony, bo maluję, rysuje, zajmowałam się scrapbookingiem, lubię podróże i fotografię , a teraz chodzę na ceramikę i prowadzilam zajęcia z ceramiki, zilustrowalam książeczkę psychologiczną, teraz projektuję okładkę do powieści, prowadziłam warsztaty pieczenia pierniczków, byłam na warsztatach robienia biżuterii, zadebiutowalam poetycko i 4 moje wiersze znajdą się w książce, biorę udział w międzynarodowym projekcie 100 DRUHÓW, a dzisiaj byłam na warsztatach szycia na maszynie, no i czekam na kolejne warsztaty artystyczne… Sporo tego :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 polubień

Jakbym czytała siebie :slight_smile:
To mój PIERWSZY (trochę nieudolny) ceramiczny anioł zrobiony na warsztatach:

4 polubienia

I wielkanocny koszyczek z własną, nietypową pisanką:

Zdjęć porządnych robić jeszcze nie umiem. Oba wyszły za jasne.

3 polubienia

Brawo Ty @Ajko !

2 polubienia

Ja też z tych co łapią wszystkie sroki, gonię je, wypatruje, łapię, czasem ledwo dotknę, to już łapię drugą… :grin:

1 polubienie

Dziękuję :smiling_face_with_three_hearts:

1 polubienie