Władza zmienia charaktery?

Taka była kiedyś TVP

Co się wydarzyło w 2015 że tylu ludzi ocipiało? A może wcześniej po Smoleńsku?

2 polubienia

Myślisz że teraz Krzysztof Ziemiec nie daje WOŚP tylko dlatego że pracuje w tvp? Na pewno daje

Daje ale Kurskiemu. Dupy.

Naiwny jesteś XD. Politycy PiS dają na WOŚP…

Chwala tym co dają. Tylko czemu w TVP zdejmują serduszka z marynarek?

Bo nie pasują do przyjętego… no jak to powiedziec… :rofl:

Reżimu.

1 polubienie

Obrazu profilu tvp? :rofl:

A jaki to profil? Komunistyczno-kościelny?

No według pisu to anty komunistyczno-tęczowy. Socjalistyczno narodowy wyzwolenczy stawiając z kolan…

Ludzie chetnie wierza w to co chcą uslyszec. A PiS obiecywal duzo. Zwlaszcza tym, ktorzy uwazali komune za wzorcowy ustroj i wolny rynek za system, ktory ich okradl z tego co im sie nalezy…
Inna rzecz, ze PO nie miala zadnego pomyslu na dalszy rozwoj Polski, postawienie na euro do dzis nosi znamiona samobojstwa gospodarczego, a na wrzucenie kasy na rynek, zeby zwiekszyc popyt wewnetrzny nawet kosztem inflacji (do dzis nie wiadomo, czy to najlepsze rozwiazanie bo utrzymanie inflacji w ryzach na ogol sie nie udaje) w glowach peowskich liberalow ekonomicznych sie nie miescilo.
Reszte zrobila propaganda i kielbasa wyborcza.

2 polubienia

Dlaczego Polak jest tak naiwny?

A tego to ja juz nie wiem? Lata komuny oduczyly myslec?

Wydaje mi się, że władza wydobywa najgorsze instynkty…Ale wielu rzeczy nie rozumiem: np. nagonki na WOŚP.

1 polubienie

Ha,ha…Dobre.
Przecietnemu obywatelowi niekoniecznie bo jednak wiekszosc ludzi,nie angazuje sie w nic co choćby sie o wladze ocierało.
Jednak jesli ktos sie juz decyduje na podjecie pracy"sponsorowanej" niejako przez sfery rządowe to musi ponieść konsekwencje.
Mogłbym rzucac nazwiskami i to dosyć dlugo,opowiadając o poznanskim radiu ale nikomu to i tak nic nie powie.Wystarczy wiec ze jakos dziwnie to sie pokrywa z dojsciem do wladzy totalitarnej opcji…Scenariusz dokladnie ten sam tylko mundury nieco inne…

1 polubienie

Widziałem to, filmik krąży w internecie bezwzględnie obnażając to jak można zeszmacić się dla kasy. Po prostu dno!
Podobnie było z drugim dupowłazem Kurskiego - Ziemcem!

1 polubienie

Może on za bardzo się poparzył.