Właśnie zobaczyłem aktualna mapę zachorowań według województw

Na Śląsku jest 7 i pół tysiąca chorych. Czyli 1/3 wszystkich przypadków w Polsce hahahha. To tyle co 2 3 i 4 województwo w rankingu razem wzięte… Czuję jakiś spisek xd słysząc w ostatnich dniach że najgorzej jest na Śląsku, nie spodziewałem się jednak ze to województwo jest jednak nawet pierwsze w rankingu… A tu jest i to z taką nokautujaca innych przewaga.

1 polubienie

Bo my we wszystkim prym wiedziemy :grin:

2 polubienia

Tu masz dokładniejszy obraz sytuacji.

Warszawa rulez!!

2 polubienia

W irytowaniu mnie też xd

Waham się teraz :thinking:

1 polubienie

Efka, chyba powinnaś przyjechać do mnie. W moim województwie co prawda był jeden wypadek śmiertelny, ale to jeszcze w marcu. Na szczęście więcej nie było.

2 polubienia

@joko po co?
U nas nie odczuwa się tego, o czym media piszą.

1 polubienie

A u nas maski obowiązkowo i odległości też :joy:

1 polubienie

Ślązacy lubią chodzić swoimi drogami, bez masek, obok siebie. W naszych żyłach gorąca krew, nie woda :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Taka specyfikacja. 4,5 miliona dusz + wielkie zakłady w których trudno utrzymać dystans.

1 polubienie

A które ma być?Wiesz ile tam zanieczyszceń i jak ciężką i szkodliwą dla zdrowia maja pracę? Mnie to nie dziwi.

2 polubienia

Warto też zwrócić uwagę na to, jaka jest liczebność ludności na danym obszarze.
Porównajcie sobie woj. mazowieckie ze śląskim.

2 polubienia

I gęsta zabudowa. Mazowieckie to Warszawa i potem same zadupia :wink:

3 polubienia

Wiem, mam na tym zadupiu rodzinę.
A u nas sam wiesz jak jest, blok na bloku, ledwo można wygospodarować odrobinę zieleni. Żyjemy jak sardynki w puszce.
Nie wiem jak u Ciebie, mieszkasz w ładniejszym mieście niż ja.

2 polubienia

Dlatego mamy prężną metropolię. Ja nie narzekam. TG to zielone, spokojne miasto. Zresztą Śląsk już dawno nie jest węglową krainą hałd i familoków. Zieleni nie brakuje w regionie.

1 polubienie

@Devil macie rację, tego nie wzięłam pod uwagę…

2 polubienia

Teraz sprawdziłam zdjęcia z Twojego miasta w necie. W sumie stare budownictwo w podobnym stylu jak u mnie.
To prawda, że Śląsk się zmienił na lepsze.

1 polubienie
1 polubienie

Ja akurat na blokach mieszkam. Dzielnica znana jako Ohio :wink::sunglasses:

1 polubienie

To moje.

3 polubienia