Wojna czy pokój?

Pół raza😁

2 polubienia

Ależ @anon75849589, Ty możesz mieć buźkę, pyszczek, etc, ale na pewno nie to, o czym wspomniałaś …

1 polubienie

To co to za kiwanie, to nawet nie był kiw. Ja Ci kiedyś pokażę jak się powinno kiwać, by się porządnie zakiwać.

1 polubienie

Ej! A to znaczy że ja mam ryj???:scream::scream::scream:

3 polubienia

Tyyyy? No wiesz co? Twoja babcia go nie miała, mama go nie miała, to czemu Ty miałabyś go mieć?

2 polubienia

@benasek, podpatrzyłam te homonimy , co tam piszecie i trach, znalazłam odpowiedź :slight_smile: jestem rada, bo nigdy tego nie rozwiązywałam.

1 polubienie

Nie @anon70601590, tylko nie awantura hahahaaa

@anon75849589 straciła dziś dziewictwo homonimowe Tfu! Heteronimowe!

Ogłaszam wszem i wobec, że ze mną!

4 polubienia

Muszę to na słomiance powiesić, jako znak mojego maleńkiego sukcesu :wink:
… i kolejny wianuszek w odstawkę do pawlacza idzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Taaa a potem mnie Twój będzie ścigał i nie spocznie aż mi mordy nie obije. Jak już chcesz wieszać, zapisz to jakimś szyfrem @anon75849589
To będzie nasza tajemnica, nikt się nie dowie :sunglasses:

1 polubienie

@benasek mój stary wie o Twoim istnieniu i blogu z zagadkami, też jesteś jedynym odkrytym! O istnieniu tego forum nic nie wie :))))

1 polubienie

No właśnie … Tak coś czułem. Chodził ostatnio za mną jakiś gość …

Kilka razy zdążyłem go zgubić, ale co będzie, jak mi się to w końcu nie uda?

1 polubienie

Żarty żartami @benasek , ale przyznaję bez bicia, że nie powiedziałam skąd się znamy i gdzie jeszcze piszemy :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

@anon75849589 chcesz dokonac miemozliweho.
Dogozic wsystkim.
Yo utopia,jak komunizm w 100% zgodny zalozeniami.
Czyli razem pracujemy,yscy sie szanujemy fektow prcy korystamy w jednakowym wymiarze,)))

3 polubienia

Podejdz do gosvia ipowied otrcie.
Ja Ewy nie znam,czemu,za mn chodzisz)))

2 polubienia

@Leone_Marco, przynajmniej próbowałam :sleepy:

1 polubienie

No ju dobrze nie smutaj sie,powiedz mezowi,ze benasekniejet jedyny,ktorgo znasz.
Napewno zrozumie.))

1 polubienie

Kiedy już wyznam prawdę i będzie po wszystkim, przygarniesz mnie pod swój dach? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Pewnie ze tak.
Ale z zona,to juz Ty negocjuj)))

2 polubienia

Sportowe!
Wtedy wszyscy milcza :grin:
A goscia ktory nawet pod swoim lozkiem widzial doping,poki co,nie ma na nowym forum :sweat_smile:

2 polubienia