Wolelibyście, abym pozostał nieharmonijnym człowiekiem, czy przemienił się

w bardziej harmonijną małpę człekokształtną?

Poniżej przykłady, że nie tylko takie przemiany są realnie możliwe.

  • Wolę, abyś pozostał nieharmonijnym człowiekiem
  • Wolę, abyś przemienił się w małpę człekokształtną
  • Nie wierzę w możliwość takiej przemiany
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

W sumie to jest mi obojetne.
W sumie znam Cie tylko z Twoich niedorzecznych teorii,jak chocby ta.

1 polubienie

Niemniej taka przemiana bardziej uwiarygodniłaby moje poglądy, niż nauka głównego nurtu swoje.

To udowodnij,wtedy nawet cie przeprosze,ze ci nie wierzylem.
Bo napisac tez moge,ze wychowalem sie na ksiezycach Sayurna i dla rozrywki na ziemie przylecialem

1 polubienie

Wolałbym żebyś był szczęśliwy i otoczony ludźmi… niż miał się uganiać w necie za mrzonką.

1 polubienie

To pewnie uważasz, iż OZYRYS i JEZUS nie mogliby przemieniać się w dowolne harmonijne stworzenia na życzenie, że to przekraczało Ich możliwości?

A ja wolałbym być otoczony harmonijnymi, szczęśliwymi stworzeniami w światach bez nieharmonijnych, patologicznych ludzi.

Ale czy one chciałyby by istnieć z nieharmonijnym i patologicznym Zbigiem? :wink:

Zakładam, że bez nieharmonijnych ludzi musiałbym być harmonijnym, bo nie byłoby tych, co by mnie spłodzili nieharmonijnym.

cytuję twoje słowa: Patologiczny i nieharmonijny człowiek - to twoje słowa. Zatem nie ma znaczenia co ty uważasz, bo jesteś taki z definicji. To jest właśnie pułapka własnego dogmatu :wink:

1 polubienie

W światach wirtualnych wszystko można założyć i dopuścić, ale trudno zaprzeczyć, że reprezentujemy nurt nieharmonijności i patologii.

Podpierasz swój dogmat kijem :wink:

Zamień się w mysz która stanie się pokarmem dla harmonijnego jastrzębia

1 polubienie

Wolę żebyś przemienił si€ w małpę czlekokształtną.

1 polubienie

Mow za siebie.
Mnie nie mieszaj do tego.
Moze i jestes patologiczny,sam sie okreslasz,
Chyba,ze jestes Harmoniczna malpa.

Jaki stary taki pokręcony.

Po przemianie,zapraszam na obiad.
Mam piec kotow)))

2 polubienia

Zacytuję @ZiraaeL " Teoria, aby móc nosić takie miano, musi być potwierdzona doswiadczalnie. Po za tym doswiadczenie, które potwierdza teorię musi być powtarzalne.
Bez tego teoria nie jest teorią.

.a jedynie hipotezą. " :stuck_out_tongue_winking_eye::upside_down_face: Nie, że się czepiam, absolutnie :sweat_smile:

2 polubienia

Ot moj blad.
MASZ RACJE

Wybacz, nie chce być czepliwa, poprawiam tylko tak samo jak Ty mnie jakiś czas temu :hugs::blush:

1 polubienie