Wpłacicie?

W końcu najlepsza TV potrzebuje.

Moga mnie pocałować. Dla ich wygody moge wejść na taborecik, żeby nie musieli się schylać.

Nie.

swój chłop

Masz wszystkich w domu? :joy:

Koty przy śniadaniu sie odliczyły…

A to do mnie?

Na fb zaproponowałem, żeby sobie kupili wóz drabiniasty. A, że konie są drogie, to niech Sakiewicz się zaprzęgnie, da radę, jest spasiony jak wół. A jak by co, to niech Holecka batem go popędzi… :rofl: :joy:

I dobrze ześ napisał

Choć raz mi się udało… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Masz u mnie browara

A na studio już nazbierali?
Żerowanie na głupocie i naiwności

Na studio? Na studnię, to tak by se mogli do niej wskoczyć.

Zaczynam się zastanawiać, czy jakby ja zaapelowała absurdalnie o wpłaty to jaki byłby sukces? :thinking:

Oglos zbiórkę na koty prezesa. Te poprzednie. Proces beatyfikacyjny drogi…

Tak pod swoim nazwiskiem? :frowning: Nie wiem, czy w kotach prezesa chcę się pozycjonować? :thinking:

No nie za bardzo, lepiej na jakąś parafię. Tam gdzie oroboszcz nie jest za chciwy. Dowcip juz zdaje sie byl, ale?

Wystarczy spać bez majtek - jak mówi Mała Mi ( to z mema) :grin:

Podobno spanie bez majtek jest bardzo zdrowe. Natomiast czy wystarczy w przpadku tv żebraczej?
W ogole nie nasz wrazenia, ze z tymi zrzutkami poglupieli?

a niech tam kółko wzajemnej adoracji wpłaca…mi nic do tego … XD