Wszawi tchórze w ataku

Może dlatego, że czasem ludzie borykają się z takimi trudnościami np. ze strony urzędów, ze w desperacji idą do mediów.

Portret pamięciowy?
Sfrustrowany niedorob, ktory juz w szkole podstawowej mial problemy z ogarnieciem koordynacji ruchowej.
Marzacy o wielkiej kasie “za nic” (tu niestety tytuly klujace w oczy na roznych interyjach a w szczegolnosci WP, ile zarobil dany sportowiec, kiedy zaczyna miec sukcesy. I dlaczego tak duzo? To juz hejt sam w sobie a co najmniej zaproszenie do niego) O dziwo aktorom to jakoś uchodzi, a nawet niektorzy bardzo ich zaluja, ze takie “glodowe emeryturki”?
Taki troll udający kibica to najczesciej zwykla siermięga jak to sie mawialo, bez pomyslu na wlasne życie, ale jak je zas…c innym wie doskonale.
Skąd sie to bierze?
Zawiść, moze też jakis wirus panujacy w narodzie? Kompleksy? Jak sie przez dziesieciolecia wmawia ludziom, ze kazdy, kto potrafi cos wiecej, lepiej, madrzej to juz jednostka antyspoleczna i podejrzana?
Dzis mialam okazje popatrzec na rodzaj menazerii w samolocie - linia Alicante Łódź. Ryanair, nie mylic z Air Force One :rofl:
Bezblednie wylapiesz osoby, ktore wolą dopłacić te pare euro za konkretne miejsce i zachowujace sie w sposób cywilizowany.
Reszta to niczm stado babuinow. I może niestety ta sama zasada dziala wsrod “kibicow” - 90% uwaza sportowcow za nierobów i cwaniaczkow? No coz moja babcia mawiala, ze kazdy mierzy własną miarka. Inna sprawa, ze atmosferke te podgrzewaja nie tylko fora, ale wiekszosc portali. Ja juz na WP nawet nie zagladam, bo dzial sportowy zamienil sie w kronike towarzyską polaczona z wylegarnia hejterstwa.
A najgorsze jest to, ze moze talentow sportowych to w Polsce malo nie ma, ale juz ich oszlifowanie? Wiec mozliwe, ze czesc tych paskud za klawiatura po prostu siedzi i sie wscieka, ze im nie wyszlo? A dlaczego?
Bo okazalo sie jednak za trudne? Albo to byly tylko dobre chęci? Ja bym chciala być koszykarką i co z tego? Szansa na spelnienie marzenia to w krainie liliputów. Co wcale mi nie przeszkadza meczy kosza ogladac, no bylo pare takich “zyraf” co to klusowali boczkiem boiska zerujac na otrzymanie pilki i pieknym plynnym ruchem umieszczali je w koszu. Tez talent…
Ale co do tego, ze z ludzi sukcesu robi sie od razu jednostki aspołeczne? W sporcie uwazam to za bandytyzm i zakompleksienie.
O polityce w tej dyskusji mialo nie byc …

3 polubienia

Bo miało być tak lekko, a jest tak trudno. Bo nikt nie nauczył, że trzeba sobie zapracować.

3 polubienia

A kto nie chodzi? Zawsze mówiłam, że polityka i media to brudy :frowning:

2 polubienia

A dlaczego ludzie nie czytają? Bo to wymaga wysiłku. Myślenie i dociekanie też. Dlaczego łatwiej słuchać rapu, czy techno niż Verdiego, czy Chopina? Bo to też nie wymaga wysiłku :frowning:

4 polubienia

Bo,nic sie nie zmieniło od czasu rzymskich igrzysk.Tlum chce emocji a te sięgają dna.Media od zawsze przeprowadzały badania i rzadko kiedy posuwają się na ślepo.Choc dzisiaj można się domyślić co tłumowi może odpowiadać najbardziej :exploding_head:

2 polubienia

Otóż to właśnie. I jak powyżej napisała @gra, tłuszcza nie lubi myśleć.

2 polubienia

Jak zobaczylam ofertę kablowki orange? Podobno ja ostatnio “ubogcili”?
To kolego @birbant - lud pospolity bardzo nie lubi myslec :rofl::rofl::rofl:

Stacje radiowe o nastawieniu muzycznym,unikają jak ognia,identyfikowania sie z siłami politycznymi…
Niestety,dlugo tak sie nie da bo prędzej czy pózniej,pojawi sie sponsor o takim a nie innym obliczu…
Tutaj jedynym wyjściem byłaby bogata i niezależna klasa średnia.To nam jednak w obecnym układzie,politycznym właśnie,nie grozi.Wypada zauważyć kolejną tragedie narodową polegającą na robieniu z pracodawcy,wroga społecznego no.1
We wszystkich takich wyskokach,objawia sie ukryty homo sowieticus którego znakami szczególnymi jest brak minimum inicjatywy,branie wszystkiego byle “za darmo” oraz nieśmiertelna tęsknota za państwem które powinno/musi dawać lub rozdawać.
Innymi słowy,kultura oparta na cwaniactwie i lenistwie.I tu masz oczywiście racje,wskazując na lenistwo umysłowe

3 polubienia

Teraz wszy zaczęly sie domagać KARY dla Igi za dzwoniący telefon w trakcie meczu.
No bo przeciez wiadomo ze to było zaprogramowane co do sekundy,prawda?Akurat wtedy gdy Rybakina bedzie przy serwie.
Nie wiem,już tak poza tematem,czy istnieje w społeczeństwie wiekszy szkodnik-idiota niż zwolennik teorii spiskowych…
Moze jedynie agresywny głoopek

3 polubienia

To Polacy domagają się kary? Jeszcze o tym nie czytałam

1 polubienie

Oficjalnie,jakiś brytyjski serb,ponoc gwiazda dziennikarstwa…

Podchwycone,rozdmuchane…
A wtórują mu,jakze chętnie,na polskich forach.
Mamy chyba jednak juz nie faryzeizm ale raczej rodzaj genetycznej nienawisci do samych siebie.
Ja na serio,nie potrafie tego zdefiniować…
I nie znam tego rodzaju definicji.Być moze dlatego że,historycznie rzecz biorąc,rezerwowałem to dla Bałkanów…
Niemniej,proponuje zejść do piekieł by samemu ocenić…
Jesli nawet ja jestem nadwrażliwy,ślad zostanie.

1 polubienie

Tak już przeczytałam, to jakiś prorosyjski Serb: Pavvy G.
Mają chyba jakiś regulamin. Co on mówi na temat telefonów zawodników? kibiców? obsługi? Jest zapis o karze?
Ten Serb to fan Djokovicia. A on jest zwolennikiem ruskich :frowning:

1 polubienie

Czasem wydaje sie ze inaczej niektorzy ze strachu,moga rozmaite fikolki…Ale Djoko…
Czasy inne ale tez Bałkany inne…Wiec balkanski Igo Sym…?
Tylko skojarzenie…
Jakos nie pale sie do wyroków śmierci…Mimo iz wydaje mi sie że są niezbedne

1 polubienie

Na Syma był zamach jeśli dobrze pamiętam, to zginął. Ale to był półaustriak, czy wręcz niemieckie korzenie miał. Może poczuł się patriotą tej drugiej ojczyzny?

1 polubienie

No nie porownuj calkiem niezlego aktora, urodzonego egoisty i oprtunisty z sianem narodowosciowym we łbie z tym pajacem Djoko. Tez utalentowanym. No może w zakresie cynizmu? Ale tu prowadzi zdecydowanie Serb.
@gra zachowanie Syma zakomicie przystaje do czlowieka, ktory chce zrobic kariere za wszelka cene, nawet kosztem zniszczenia “srodowiska”, ktore go zresztą nie rozpieszczalo glownymi rolami. Co prawda normalny czlowiek to wpadlby w alkoholizm, a nie wyslugiwal sie oprawcom?

czyli do polityka :frowning:

1 polubienie

Nie tylko, takich jest wiecej. Najbardziej widoczni sa owszem politycy i roznego rodzaju beztalencia z ambicjami na objawienie aktorskie typu celebryta. Roznego rodzaju wieszaki na ubrania tez swoje piekielko mają.
Ale takie np. srodowisko naukowe jest zwykle gniazdem szerszeni kanibali. :wink:
Tylko ich mniej widac.

2 polubienia