Wszyscy jesteśmy Chińczykami?

Kiedy oni maja prima aprylis?

2 polubienia

Jessu,jak nasz harmonik przeczyta,zaraz poda,ze wszystko z ZSRR sie wywodzi))
I nie bylo Adama tylko Josif Wisorionowicz))) i to on piramidy budowal))

2 polubienia

Poszłam do lustra sprawdzić czy mam skośne oczy i żółtą skórę…
no i nie wiem-bo te żarówki ledowe dają taki żółty odcień…:wink:

4 polubienia

Nie jest to wymysł Chińczyków. Na takie informacje natknąłem się już wiele lat temu. Rożni szarlatani, tzw płaskoziemcy historyczni obwieszczali, że XV wieku ludzi stworzyli, a to kosmici, a to jakieś inne siły, a całą historię ludzkości do tego czasu wymyślił KK. Różni wyznawcy iluminatów z kolei przekazywali z przejęciem w głosie, że nawet odkrycia Ameryki nie było, a Kolumb, to postać fikcyjna i takie tam inne pierdoły. Oprócz iluminatów winni byli masoni, Żydzi i inne bliżej nieokreślone krwawe sekty. Oczywiście, Żydów w takich sytuacjach zabraknąć nie mogło. Swego czasu na YT sporo tego było.Spotkałem też wersję, że do odkrycia Ameryki nie istniał czas i nie było nic.
Ach, ci cykliści… :grinning:

4 polubienia

A ów “szacowny” chiński profesorek naoglądał się YT, bo rzetelniejszego materiału już nigdzie nie ma, jak tam i postudiował w necie, by obwieścić wiekopomne nauki.

1 polubienie

Nie mam chwilowo ani czasu,ani ochoty na aż takie brednie ale jedno moge potwierdzić i pochwalić sie:))
Otóz juz kilkanascie lat temu,twierdziłem głośno ze angielski jest fonetycznie,zabawnie podobny do chińskiego.
Nie mam oczywiscie bladego pojecia,na czym to polega bo nie jestem jezykoznawcą ale z pewnością jest to najmniejsza bzdura szanowanego profesora :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Nie znam angielskiego ani chińskiego, których odmian jest bez liku. Nie wykluczone, że w erach bardzo odległych były jakieś migracje z Chin na tereny Europy. Bo takich wędrówek ludów w czasach zamierzchłych była niepomierna ilość. Im dalej w przeszłość, tym mniej wiemy na ten temat. Ale, jeżeli już, to nie w XV wieku, na Boga…

3 polubienia

Mi chiński mandarynski przypomina miauczenie kota nie angielski…

1 polubienie

Byc moze i z Chin wedrowali, ale jakos Babilonczycy za diabla skosnoocy nie byli…
To juz predzej uwierze, ze Jezus studiowal u fakirow.

3 polubienia

Przeciez ta wariat…Albo jakis kabotyn ktoremu spodobala sie siła razenia w internecie…

1 polubienie

No nie bylabym taka pewna. Takich szarlatanow zyjacych z cudzej naiwnosci jest wiecej.
Ostatnio ogladalam “obronczynie praw zwierzat” twierdzaca, ze kury w hodowli cierpia, bo… sa gwalcone przez koguty, zeby niosly jajka.

3 polubienia

A znajdują się tacy, i to jest ich wcale nie mało, którzy w to wierzą.

2 polubienia

Własnie!
Pieprzyć jezyki.
Gdyby coś było w tym prawdopodobnego,najpierw patrzyloby sie na kolor skory lub w tym przypadku,oczy.

2 polubienia

Mi dokładnie tak samo :upside_down_face:

A jak myślisz ? Czemu akurat XV wiek sobie Ci szarlatani upatrzyli ?

Połączenie “stworzenia XV wieku” i KK hm - nie do końca łapię :confused: :upside_down_face:

Rewelacja. No to jestem nieco Chinka… :smile: