Wszystkiego najlepszego dla @birbant!

Na imieninki wznosimy toaścik! Kto dołączy?

image

Spełnienia wszystkich ale to wszystkich marzeń. Twoje zdrowie solenizancie.

:hibiscus:

Dużo zdrówka życzę :clinking_glasses:

No!
Przynajmniej raz mi nic nie przeszkadza aby ten toast wznieść.
Wszystkiego najlepszego,więc! :slightly_smiling_face: I do dna!
W ten czas niespecjalny,zdrowia,przede wszystkim.

Wszystkiego najlepszego, to alko to jednak z umiarem, zdrowie i życie mamy jedno, ale marzeń dużooo coby się nam sprawdziły w terażniejszym czasie. Starzej się wolniej, prasuj, naciągaj zmarszczki i korzystaj z życia z mądrością :crazy_face:

Ja bym życzyła :MŁODZIEJ!!!"

Dużo zdrowia i spełnienia marzeń.
Chwilowo tylko takie podróże są dostępne, ale może już niedługo…:

@birbant, co tam kufelek. Zeby Ci nigdy nie zabraklo
https://www.polskaniezwykla.pl/pictures/original/270577.jpg

Grill na popołudnie się szykuje. :grin:

A to on ma ambicje przemyslowe??? Nie wiedzialem :rofl:

Ciagle odnawia zapasy, a tak to zawsze pod reka…

Birbuś zasługuje na wielką niespodziankę. Zdrówka życzę. Już jedziemy

I to jest to!

Wszystkiego najlepszego głównie zdróweczko.
A ja zapraszam o tu, niedaleczko:
image

Przecież nie mogę być gorszy …

47498a

Do tego dokładam bibliotekę z równie interesującą panią bibliotekarką …

Wszystkiego najlepszego brachu!

A do piwa potrzebna zagrycha - tutaj masz Birbuś jedno i drugie :slight_smile:

Zdrówka i wszystkiego pomyślnego życzę :))

O ile sobie przypominam, to jest właśnie ta bibliotekarka!

@birbant, 100 lat a nawet więcej :wink:

Belvedere-Challenge

Trafiłeś w mój wysublimowany gust. :grinning: