Wszystkiego najlepszego urodzinowo - dla kogo?

Dla @kaziu !!!
image
Zdrowia zdrowia i jeszcze raz pieniędzy

8 polubień

Ten nasz @kaziu
nie zawodzi ani razu,
A więc drogi Kolego,
Najlepszego, Najlepszego! :grinning: :+1:

8 polubień

Kaziu Byku najlepszego.

6 polubień


najleszego !!!

6 polubień

Tobie Kaziu to przede wszystkim zdrowia!I z dala nawet od najlepszych szpitali!
Jako ze mam dzisiaj wolne to nie dosyć ze wypijam własnie Twoje zdrowie to jeszcze Ci coś zagram :relaxed:

Wszystkiego najlepszego!!!

6 polubień

Zdrowie kolegi
:clinking_glasses:

7 polubień

5 polubień

6 polubień

Wszystkiego najlepszego!!!

3 polubienia

Dziękuję, Spanish Eyes / Hiszpańskie oczy / jest ładne i nastrojowe, i Al Martino ma melodyczny głos. Prawie zapomniałem, ale dziękuję za przypomnienie. U mnie aż tylko symbolicznie lampka czerwonego wina. 3.02 dygam do szpitala - neurologa. Teraz mam lekki bałagan - muszę odtworzyć moją dokumentację leczenia 7 lat wstecz - badania, wizyty, leki. Rodzinną powinno się rozstrzelać. Więc słucham i przewracam istotne papiery

5 polubień

Najlepszego w dniu hm :stuck_out_tongue_winking_eye: dziadka z lampką wina. To chyba nie grzech raz do roku

4 polubienia

Dziękuję i życzę zdrowia

3 polubienia

Grzechem było by nie wypić… :grinning: :+1:

3 polubienia

I jakiejś fajnej pani wyskakującej z tortu!

4 polubienia

:star_struck::star_struck::star_struck: Torcika nie odmówię, dla ciasta mogę zrezygnować z wielu rzeczy - randka, koledzy, leki, moje nie są aż takie kolorowe, ale są smaczne i szybko znikają

4 polubienia

To teraz jak go upiliśmy to go wykorzystamy :stuck_out_tongue: …przy pomocy tej mitycznej pani wyskoczonej z tortu…

3 polubienia

Dziękuję i zdrowia życzę

3 polubienia

Dziękuję

4 polubienia

W młodości kleiłem z kartonu masę modeli samolotów i żaglowców. Ostatni Santa Maria 1: 72, piękny i duży, ale w takim wydaniu nie zrobiłem, był skarbiec na walutę :star_struck:

4 polubienia

Dziękuję

2 polubienia