Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA MĘŻCZYZN

DRODZY PANOWIE!!!
Wszystkim bez wyjątku życzymy Wam ( tak, ja i pozostałe koleżanki ) wszystkiego najlepszego z okazji Waszego Święta. Super , że jesteście, świat bez Was byłby smutny i nudny.

6 polubień

Swiat bez mezczyzn?

:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:

4 polubienia

Tu jestem… :muscle: :sunglasses:

5 polubień

Ja również się melduję - facet od urodzenia. Co z poprzednimi wcieleniami, to nie wiem…
Dziękuję za życzenia.

5 polubień

W Seksmisji mieliśmy namiastkę… Komedia z tego wyszła :grin:

2 polubienia

Niejaki birbant, jako ten mężczyzna, serdecznie dziękuje za pamięć koleżance @mężatka jak i innem koleżankom z naszego foruma, które niewątpliwie do życzeń przyłączą się gromadnie. :joy:

I pamiętajcie Drogie Koleżanki, że coraz mniej tych “ostatnich Mohikaninów” na tem padole łez i płaczu… Czas Wikingów mija… :joy: :rofl:

2 polubienia

Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc, słoneczka wesołego, snów pięknych co noc. :blush:

3 polubienia

Miczawik - Mijający Czas Wikingów…

3 polubienia

Kolego u mnie na wsi mieszka takie stworzonko, miłe, sympatyczne dwa metry i waga na poziomie ciezkiego przypadku anoreksji. Tęczowe? Ma sie za kobiete i do tego kaprysną. Tylko dlaczego mu kejnoty rodzinne spod minispódniczki wystaja?

5 polubień

Znalazłem telefon komórkowy na Niemcach całkiem niedawno. Słusznie poczekałem aż zadzwoni. I przyjechał po tego smartfona na rowerze gościu, który nawet już z wyglądu określającem siebie nie przypominał mi żadnej płci, które do tej pory znałem. Odebrał, mruknął coś o Dance, że on Dankę, czy cóś… i tyle go widziałem.

4 polubienia

A to nieładnie. To nie jest prawdziwy facet. Taki to swoje klero (klejnoty rodzinne) w odpowiednim porządku trzyma.

3 polubienia

Ciekawe kto mu te klejnota trzyma?

4 polubienia

Obawiam sie, ze ten kawalek szmatki, ktory umownie nazwijmy spódnica juz uniemozliwia zalozenie slipków

2 polubienia

Nie wiem może samoobsluga?

2 polubienia

Samoobsługa jest silnie popularna w normalnych płciach, w dawnych czasach u mężczyzn nazywano to struganiem konarka. Mniej więcej; czas powstania styczniowego.

2 polubienia

Slipki pogrubjajom.

2 polubienia

Milczenie jest zlotem

2 polubienia

Trzyklej czyli trzymacz klejnotów :grin:

1 polubienie

Potem nadszedł czas walenia Niemca po kasku… :grin:

3 polubienia

Możesz skonczyc z tymi skrotami myślowymi? Tak z okazji dnia powszedniego?

2 polubienia