Wszystkim naszym pytamowym chłopakom

Wszystkiego najlepszego, Panowie


10 polubień

Dzię-ku-je-my!!!

5 polubień

Wszystkiego najlepszego, radości, szczęścia moc. Słoneczka wesołego, snów pięknych co noc, chłopaki. :heart:

6 polubień

Dzięki
:rainbow:

5 polubień

Chlopak jak chlopak panowie jazda bez trzymanki za wasze zdrowie

6 polubień

I tęcza niech nad nimi świeci wiekuista, bo po burzy zawsze wychodzi :sun_with_face:

4 polubienia

Lubię chłopców
:rainbow:

5 polubień

Tolerancja podstawą przetrwania :sparkles::heart:

6 polubień

Nie liczy się płeć tylko uczucie
:rainbow::kissing_heart:

5 polubień

aby w pracy móc se kiwać palcem w bucie

4 polubienia

Palcem w bucie kiwać będzie można bo się ochłodziło. Do tej pory można było w sandałkach albo i japonkach.

4 polubienia

A gatunek?
Zacznijmy od szkolenia podstawowego

2 polubienia

Wróciłam z Poznania tak naładowana pozytywną energią, że nie wiem co najpierw robić. Rock&rola zatańczyć? zagadki @Bingoli rozwiązać? czy zaległą pantropę @benaska? a może dokończyć album? Ale to wszystko za chwilę. Teraz:


Tego życzę wszystkim Panom :slight_smile:

5 polubień

To ja nie wiem, co Ci napisać :thinking:

2 polubienia

Nie wiem czy jeszcze do chłopaków zaliczyć mnie można ze względu na dalece zaawansowaną wiekowość, ale na wszelki wypadek serdecznie podziękowawszy… :yum:

2 polubienia

Faktycznie!
To zawsze było jakoś jesienią…
Pamietam jak w liceum, nasze niewiasty, problemu nie mając wcale [chłopaków 9 a dziewczyn 17] kupiły nam bilety do kina na “Jesienna sonatę”,Bergmana.Dla nastolatka była to zagwozdka ale ślad pozostał w mej pamięci niezatarty.Kilkanascie lat temu widziałem ten świetny film, ponownie…
Rok później,dziewczyny przyszły na nasz mecz.Proporcje tylko nieznacznie się zmieniły a dziewczyn było ponad 10!
Tyle ze w tamtych czasach, nie było gdzie usiąść po ludzku i oblać…
Tylko [i aż!] po domach ale ze to była niespodzianka… :innocent:
Fajnie bywało!
Dziękuję za przypomnienie i dobrych 5 minut radosnych wspomnień :blush:
Ktos tu życzył uśmiechu…Dziękuję!!!
Zalatwione! :smile:

4 polubienia


Może nie słychać(jak mnie nagrywali to coś z dźwiękiem było nie tak) ale dziękuję…!

3 polubienia

Niech się cieszą weekendem. Tak szybko mija. :heart: :heavy_heart_exclamation:

1 polubienie