W necie jest bardzo dużo takich dowcipów. Może to i dobrze, bo trzeba przypominać dobre z dawniejszych czasów, ale nieładne jest przypisywanie sobie.
Była też adaptacja dzieła naszego wieszcza:
Powrót taty bez wypłaty.
-Sluchaj, samochod mi ukradli
-Dzwoniles na policje?
-Dzwonilem. To nie oni.
Wiecie dlaczego pies niewidomego się powiesił? Bo niewidomy chciał skoczyć sobie na bungee.
– Mamo, a pani w przedszkolu ma tatuaż na pupie!
– Skąd wiesz? Podglądałeś ją?
– Nie, słyszałem jak tata opowiadał koledze.
@joko to chyba facet, takie ma zarty ![]()







