Wszystko co śmieszne III

W necie jest bardzo dużo takich dowcipów. Może to i dobrze, bo trzeba przypominać dobre z dawniejszych czasów, ale nieładne jest przypisywanie sobie.

Była też adaptacja dzieła naszego wieszcza:

Powrót taty bez wypłaty.

-Sluchaj, samochod mi ukradli
-Dzwoniles na policje?
-Dzwonilem. To nie oni.

Wiecie dlaczego pies niewidomego się powiesił? Bo niewidomy chciał skoczyć sobie na bungee.

Trochę hermetyczny… ale może kogoś również rozśmieszy :slightly_smiling_face:

– Mamo, a pani w przedszkolu ma tatuaż na pupie!
– Skąd wiesz? Podglądałeś ją?
– Nie, słyszałem jak tata opowiadał koledze.

@joko to chyba facet, takie ma zarty :thinking: