Wybieracie się na coś do kina w najbliższym czasie?

@anon18020312 Chciałam mieć Amazon przynajmniej na jakich czas żeby zobaczyć serial “Fleebak” i rzeczywiście dobry.

Kino, jak kino, filmy szybko sie zapomina, co innego koncerty.
Za tydzień lecę do Glasgow na koncert Genesis :slight_smile:

3 polubienia

@Bingola Wow! Mnie się marzy koncerty J. Grobana i na Karolinę Czarnecką bym poszła.

1 polubienie

Ja w tym roku juz na dwóch byłem (Sylwia Grzeszczak i Lady Pank)

Ja to już raczej na film, nie do kina :wink:

2 polubienia

Razem ze Zbigniewem Wromblem,swego czasu jedna z lepszych sekcji w Polsce.

1 polubienie

On mi mówił, że jest etatowcem w String Connection, ale też gra dorywczo w innych ekipach na zastępstwach. Fajny gość.

1 polubienie

Na to trzeba patrzeć z przymrózeniem oka.Jesli pstisz znika i pojawia sie sieriozna powaga,Bond nie ma sensu i niczym sie nie rozni od filmow typu Mission Impossible lub łamania gnatów a’la Van Damme czy S.Seagal…
To ja juz wole Straznika Teksasu :wink:
Choć oczywiscie są wyjatki.Dla mnie 4 czesci Die Hard z B.Willisem oraz fajny Jack Reacher z T.Cruisem

Oczywiscie.Kazdy jazzman tak robi.Nie wiem kiedy oni śpią…

1 polubienie

On wtedy dostał takie małe mieszkanko w starym budownictwie, ale gdzie to było, to już nie pamiętam. A na koniec podarował mi tę płytę. Szkoda, że nasze drogi później się nie zeszły, bo facet jak dla mnie nadawał na pasujących mi falach i odwrotnie.

1 polubienie

To w ogóle bylo dosyc ciekawe środowisko w latach 80-90…Potem sie kontakt urwał az do…Mundialu w Korei gdzie mialem"na wywiadzie" Krzesimira Dębskiego…Ale nie dało sie normalnie gadać bo wszystkich interesowala jedynie parodia hymnu w wykonaniu Górniak :roll_eyes:

1 polubienie

Pobuszował ja wtedy po Poznaniu, oj pobuszował. :innocent:

Zresztą w 70 też, kiedy brat mój tam studiował. :grinning:

1 polubienie

Czy Ciebie piorun trafil z tą Sylwią???
Ciągle mi gały z orbit wyskakują gdy to piszesz…

2 polubienia

:joy::stuck_out_tongue_closed_eyes::rofl: