Wybieracie się na coś do kina w najbliższym czasie?

Jak w pytaniu (((((((

1 polubienie

Chętnie ale nie jestem na bieżąco.Ide na koncert String Connection,13.10 w Poznaniu ale z kinem muszę"odświeżyć" kontakty…

1 polubienie

Nie planuję.
Planuję Netflixa

@Devil Mam Netflixa i HBO. Teraz Amazon. Przewaga seriali mało filmów…

Tak, na nowego Bonda. Ponoc niezły.

2 polubienia

@Bingola Też słyszałam że jeden z lepszych filmów o Bondzie.

1 polubienie

Kino pewnie tak
Gudbaj Bond

To ostatnia rola Craiga jako agenta 007, podobno nastepna ma być w tej roli kobieta. Obstawiam Katarzynę Bondę! :slight_smile:

1 polubienie

Nie wiem, czy bym poszedł, gdybym nawet dostał bilet gratis … Chyba, że z jakąś panią która również za tymi bajkami nie przepada …

To musi być czarna kobieta.

Sam Bond podobno średni. 6/10.
Ma być za długi i momentami zbyt zawiły. Zawodzi też czarny charakter.

Mnie się chyba najbardziej podobał Skyfall.

1 polubienie

Tak, Skyfall był nie do pobicia

1 polubienie

Osobiście pozałem perkusistę tego zespołu, ale to było w połowie lat 80. Dał mi longa.

1 polubienie

Nie lubię chodzić do kina. Przesypiam zazwyczaj seanse

1 polubienie

Kiedyś chodziłam co weekend - nawet na cokolwiek żeby wspierać kulturę.
Teraz pójdę na “Dziewczyny z Dubaju”, “Small World”.

2 polubienia

Problem wyczerpania

Nie wiem w jakim składzie dzisiaj grają ale chodzi Ci o K.Przybylowicza?

1 polubienie

Nie uwierze poki nie zobacze.Wszystkie Bondy z Craigiem to zaprzeczenie Bonda i cos jak Mission Impossible…Czyli dno.
A juz myslalem ze gorzej spieprzyc ideii jak w Die Another Day,sie nie da…

3 polubienia

Tak, o Przybyłowicza. Byłem u niego na chacie, piliśmy piwo, sporo pogadaliśmy. Połowa lat 80.

2 polubienia

Ani jedno ani drugie nie warte ceny. A uprzedzam Amazone prime i Viaplay są jeszcze gorsze.

@collins02 Ja akurat lubię Craiga w tej roli, chociaż mój pierwszy Bond miał twarz Connery’ego i jako młoda nastolatka byłam nim i filmem zafascynowana. Dla mnie Bond to osobna kategoria filmów, podobnie jak kino superbohaterskie - nie są to moje ulubione gatunki :upside_down_face: Jestem też ciekawa nowego “Wesela”. “Wesele” z 2004 roku to jeden z moich ulubionych filmów.

1 polubienie