Wycofałem temat CL na tym serwisie.

Nie martw sie. Ależ to bardzo dobrze że nie ma CL bo pisałbyś sam do siebie i miał najwyżej 2 odpowiedzi, mętne i nudne.

A tak to czujesz że żyjesz wśród patologicznych, nieharmonijnych ludzi których jesteś spójną, bardzo starą i zepsutą częścią :wink:

1 polubienie

Wydaje Ci się. Na starym Pytamy miałem na CL ok. ćwierć tysiąca nicków łącznie z Tobą, a mimo to miał kto wypowiadać się w moich tematach, choć nie należały do najłatwiejszych. Chciałbym zobaczyć Twój stan zdrowia, czy może się równać z moim.

Mój stan zdrowia po Twojej blokadzie poszybował w górę :slight_smile:

Ale przecież zemsta i złość są nieharmonijne. Na nerwy polecam wino ze słodkich owoców.

Z CL uważaj bo nie będziesz miał do kogo pisac.

Tak już było na starym Pytamy ok. 10 lat temu. Dopiero wprowadzenie CL spowodowało, że wróciłem do serwisu.

Policz ludzi którzy faktycznie z tobą dyskutują. Nie wiem czy warto pozostałych izolować. Chyba że robisz zwykłe wrzutki tylko dla siebie.

1 polubienie

Moje tematy są trudniejsze, wymagające spokojniejszej głowy, większej ilości wolnego czasu, którego mało kto ma.

Wino to nieharmonijna patologia

3 polubienia

Oi to to! Tez nigdy CL nie potrzebowala.

2 polubienia

Czarna lista się tu nigdy nie pojawi dlatego że forum zostało stworzone na bazie gotowych skryptów zrobionych przez kogoś innego spoza pytamy których nie można zmienić

5 polubień

O… i tu by się przydał minus…

1 polubienie

Jestem za minusami,ale Cl,to narzedzie ro odgradsnia sie od ludzi o odmiennym zdaniu.

1 polubienie

U mnie na CL ladowali jefnodniowi trole,by ukryc ich kilometrowe puste pytamis-zawalidrogi.

2 polubienia

No właśnie. W ten sposób każdy korzystał z CL na starym pytamy XD lepiej ze nie ma :rofl:

1 polubienie

W sensie korzystali tak jak to napisałeś do odgradzania się od ludzi o innych pogladach

Oczywiscie,ze lepiej,gdy jej nie ma.
Jezeli ktos obraza,od tego jest moderacja.
Ale pan H odgradzal sie od majacych inne zdanie,lub minusujacyvh jeho wypowiedzi.
Czasem ktos wrzucal drugieho na CL i jechal po nim,jak po lysej kobyle,a on nie mogl sie wypowiedziec.

1 polubienie

Lub od obrażających, opluwających, @GumowyKrokodyl

Dziwnek,bylem na pytamy od 2008r i CL zawsze byla.

1 polubienie

Z tym się zgodzę Ale brak czarnej listy może zwiększyć ilość awantur i zadym Kiedyś jak ktoś się pokłócił to go blokował i ci którzy się nie lubili nie wchodzili sobie w drogę bo nie mogli a tutaj można wchodzić do pytań ludzi których się nie lubi i podżegać nawet ze zwykłej złośliwości albo nękać na pw

3 polubienia

Całkowicie się z Tobą @Sheev, zgadzam. Bardzo mądra wypowiedź. Gdy brak CL stanie się istotnym mankamentem tego forum, możemy wrócić do sprawy.

1 polubienie