Wycofałem temat CL na tym serwisie.

Bo chyba jestem w mniejszości odnośnie potrzeby jej wprowadzenia.

1 polubienie

No widzisz, tam się ci śniła wirtualna zabawa twojego autorstwa… a u sen kogoś innego i patrz, nie da się kontrolować tego snu. Ale co się martwisz, krytyka twoich poglądów nie istnieje, bo to wszystko nie jest prawdziwe, to tylko wirtualna gra :slight_smile:

4 polubienia

No i czym sie przejmowac,wirtualnymi slowami,ideami.
Toz to wszystko fikcja,.
Nas nie ma,sa tylko komputery))

2 polubienia

Mogę się wyłączyć z uczestnictwa w serwisie z łobuzami.

Właśnie… Czym ty się przejmujesz… Ze jakiś debil którego nawet na oczy nie widziałeś napisal ci coś o twojej psychice? Eee słaby jestes

Komputerów nie ma też. Tylko księżyce :stuck_out_tongue:

Patrzy Harmonik
a tu jak raz
akurat wcale
nie ma tu nas :stuck_out_tongue:

2 polubienia

@anon86894402, sny choć nierzeczywiste, mają jednak do spełnienia swoją pożyteczną rolę. Np. przyspieszają krążenie krwi, metabolizm, wypacają toksyny.

cl nie ma
mozesz ignorowac
a kwestia czy lobuzeria?
rzuc pierwszy kamieniem…

2 polubienia

Tu nie ma CL, może i dobrze , nigdy nie wiadomo kto , kogo pierwszy tam umieści…

2 polubienia

To bardzo źle, że nie ma tu CL, bo ona spełnia pożyteczną rolę, uniemożliwiając łobuzerkę.

kolego ciesz sie ze jej nie ma…

Nawet istnienie Księżyców nie jest pewne, @anon86894402

Mnie CL nie jest do niczego potrzebna.
Bardzo malo z niej korzystalem.
Rowniez nie obwieszczalem wszem i wobec,laskawej ,amnestii’’
Gdyz ja zawsze mialem z kim pogadac,bedac Jelopem,wysliniajac wypowiedzi.

2 polubienia

Nie mam co się cieszyć, @okonek że jej nie ma. Jak na starym Pytamy jej nie było, to było nie do wytrzymania. Jak tu nie zostanie wprowadzona CL, to ja zrezygnuję z tego serwisu, niezależnie od rodzaju czasów, które nadchodzą.

Nie boisz się, że jak wprowadzą CL, też będziesz musiał zrezygnować…?
Ja się boję, co tak sama będę do siebie pisać?

nie strasz…a nie bedziesz sie bal

Tobie nie jest potrzebna CL, @Leone_Marco, bo Ty się godzisz z istnieniem takiej ludzkości, więc nikomu nie przeszkadzasz. Natomiast ja się się godzę z istnieniem takiej ludzkości i zrobię wszystko, aby ją zmienić. A już niemało zmieniłem.

No i nie chcesz czytac odmie nych zdan,tylko pochwal,twojego,psrudosystemu’’

1 polubienie

Tu na CL się nie wrzuca.

.łobuzeria dobrowolnie się tam umieszcza.

1 polubienie

Nie boję się, @anon75849589, bo godzenie się na życie w patologiach, jest patologią.