Wyczuwacie stan emocjonalny użytkowników tego forum?

Potraficie wyczuć poprzez słowo pisane aktualny nastrój forumowicza? Kiedy ktoś jest szczęśliwy, wkurzony, zły etc?

4 polubienia

Myślę że tak. Nawet jeśli wpis jest krótki.

3 polubienia

Czasem.Ale obawiam sie ze we mnie mozna czytac jak w powiesci.

2 polubienia

Tak

2 polubienia

Mam wrażenie, że tak.

1 polubienie

Nie. Gdzieżby tam…

1 polubienie

Pewnosci co do nastroju danej osoby nie mam ale mogę się domyślać. Najlepiej mi to wychodzi z harmonijnym i collinsem. Wiem jak ich wkurzyć.
Ty @humoreska też masz ostatnio zmienne nastroje. Jak piszesz o lekarzach to wyraźnie czuć niepokój.

1 polubienie

Wydaje mi się, że przynajmniej po części tak, ale to się najlepiej robi z osobami, które się dobrze zna, wtedy nawet po kilkuwyrazowej wiadomości można wyczuć, czy wszystko jest ok, czy wręcz przeciwnie.

2 polubienia

W większości można to wyczuć w tekstach

1 polubienie

Mnie na przykład ciężko wkurzyć i sprowokować :slight_smile:

4 polubienia

Też jestem nieobrażalny :wink:

2 polubienia

U mnie na przywilej obrażenia mnie, trzeba sobie zapracować. A są czasem tacy, którym styki się gotują

2 polubienia

Teraz obrażasz tych co chcą cie obrażać :smiley:

2 polubienia

Mogę z tym żyć. Już w necie przerobiłem takich, co się mścili albo wychodzili ze skóry żeby mnie ukrócić :wink:
Tak sobie myślę, że ileś tam lat na pytamy… dość dobrze mnie zahartowało :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Jeśli tylko tu się hartowałeś, to myślę, że nie wszędzie udałoby Ci się zachować zimną krew :wink:

4 polubienia

Ja mówię o poprzednim pytamy

1 polubienie

Moge powiedzieć to samo. Pytamy hartuje. To obecne jest wporzo ale poprzednie od klik i hejtu nie stroniło. Najmocniej mi sie obrywało za przyjaźń z tensorem.
Obecnie czasem mnie za lewactwo i antyklerykalizm ukąszą ale mam na to surowicę w postaci spirytusu XDDD

3 polubienia

A jaki to mój stan emocjonalny?

Dla mnie ciekawym doświadczeniem było bycie modkiem, wtedy się dużo rzeczy dowiedziałem o sobie i innych :slight_smile:

2 polubienia

Skoro tak, to “zwracam honor”. Miałam w innym miejscu próbkę działalności byłych użytkowników dawnego pytamy. Nieźli są niektórzy :wink:

2 polubienia