Wydaje Wam się, że się nie zestarzejecie? Macie nadzieję, że zdążycie

nabrać odpowiedniej, harmonijnej mądrości, podobnej do mojej, co byście po patologicznym, nieharmonijnym, cywilizowanym, totalnie ogłupianym życiu na Ziemi nie trafili do COR-ów (Czarnych Otchłani Refleksji), w których będziecie sami do bólu w gęstej czerni, a tylko od czasu do czasu będą przypływały do Was ławice małych podgryzających Was rybek, a nic nie będziecie na to mogli poradzić?

Nie zawsze za wiekiem idzie mądrość.

3 polubienia

Ale w moim teoretycznie poszła. Ubolewam, że u mnie teoria rozmija się z praktyką.

2 polubienia

@harmonik Ja po śmierci wcielę się w skałę. Będę sobie spokojnie trwać i ulegać erozji. Moje życie będzie będzie bardzo harmonijne, a moja mądrość będzie narastała warstwami. Będę zbierać wspomnienia świata, tego co minione… Otchłanie i teorie oświeconych mędrców nie zakłócą mego spokojnego trwania, nie poruszą mego wewnętrznego jestestwa. Bo tylko, temu co harmonijne będę ulegać…

1 polubienie

Bardzo mądrze. Sama to wymyśliłaś, czy zostałaś zainspirowana przez kogoś? A nieharmonijny, barbarzyński gatunek ludzki tak zostawisz, by dalej szkodził życiu harmonijnych stworzeń?

ty z wiekiem głupiejesz

1 polubienie

my harmonijną mądrość już nabyliśmy na skutek doświadczenia. bardziej harmonijną niż Twoje “harmonijne mądrości”

2 polubienia