Wygramy?

Dzisiaj wieczorem…
Moim zdaniem:
Mamy najlepsza druzyne od czasu Niemczyka,mimo iz nie ma jeszcze takich gwiazd jak Skowronska czy Świeniewicz…
Pokonalismy juz Niemki w sparingach,nie zostawiajac wątpliwości…
Gramy u siebie…
A Niemki?
Nie mają nic do stracenia,
Wszystko dotąd wygrały…
I juz mają to,co chcialy przed mistrzostwami…
Wychodzisz na boisko i co wtedy czujesz?

3 polubienia

Poszperałem wczoraj w niemieckich mediach. Generalnie uważa się tak, że faworytem jest Polska. Boją się Smarzek - Godek i Kąkolewskiej najbardziej. Zwracają uwagę na kocioł kibicowski.
Obejrzałem też spore fragmenty gry Niemek w tym turnieju i tu mina mi zrzedła.Są bardzo stabilne w grze, grają konsekwentnie, walczą o każdą piłkę…
Polki pokonały Włochy, a Niemki Rosję.
Nasze wygrają, gdy nie będą walić takich numerów, jak z Belgią czy Hiszpanią. Od wspaniałej gry do prostych błędów robionych seriami.

Jest jeszcze jeden szczególik, na który po cichu liczę. Niemki wygrały pod rząd 6 spotkań, więc statystycznie czas na porażkę. Tak to jest w sporcie.
Moim zdaniem mecz będzie wyrównany, ale wynik może też zależeć od łutu szczęścia albo dyspozycji dnia.

2 polubienia

Jasne, że wygramy!!!
Jeżeli postawią na dobre przyjęcie zagrywki i grę blokiem maja Niemki w kieszeni :wink:

2 polubienia

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie … czy jakoś tak. :rofl:

1 polubienie

Z Hiszpanią blok szwankował najbardziej. Przy atakach ze skrzydeł nasze tylko patrzyły gdzie piłka spadnie. Niedobrze też było z obroną w polu. Jeżeli to poprawią można spodziewać się zwycięstwa.Trzymajmy kciuki, bo, naprawdę mamy już świetną drużynę.
Umiejętności nasze panie mają wielkie, tylko z psychiką słabiej. Tak było z Belgią gdzie oddały wygrany mecz. Dwa głupie błędy za dużo wystąpiło.
Oby dziś tego nie było, to będzie dobrze.

2 polubienia

W przypadku siatkówki, zgadza się tylko z piłką. :grinning:

3 polubienia

To zwyciestwo nad Rosja,burzy troche moj spokój.Z drugiej jednak strony,Nimki sa najlepiej rozpracowaną przez nas ekipą…Trenowalismy razem z nimi i mocno je obilismy…

1 polubienie

Zawsze mowie ze kto ma dobry blok,ten nie przegrywa.
Dzisiaj wydaje sie ze zagrywka decyduje ale pokaz mi ekipe ktora sie podnosi po kilku czapach?

2 polubienia

Dziś pogrzebałem na forach niemieckich. Oni, naprawdę boją naszych pań.
Jestem dobrej myśli. Zdarzyć się może wszystko, bo to jest sport, ale skłaniam się, ze nasze poradzą sobie.

2 polubienia

He,he…Bramki w siatkowce…Jakos nie zauważyłem :grin:Tyle lat juz minelo to i teraz pewnie nie zauważe:))

1 polubienie

Gapa. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

No nie mogą sie nie bac…Gdyby choc grali u siebie…

1 polubienie

Na temat polskich kibiców, to już legendy u nich krążą. Wyczytałem, że w Łodzi będzie kocioł na 15000 kibiców… hehe…! :grinning: Prawie podwoili.

3 polubienia

Z pewnoscia bedzie komplet.I to tych prawdziwych kibicow a nie kiboli.

2 polubienia

Oj, będę się dziś pocił przed telewizorem. :grinning:

1 polubienie

Masz dobrze.W Anglii nikt nie wie,co to siatkowka…99% na oczy tego sportu nie widziało…
I kiedy cos wyszperam na kompie to mi po 5 minutach przerywa…

Mam nadzieje ze to juz nie ten etap…

1 polubienie

Na razie 0-1 :frowning:

No i nie wyglada to,zdaje sie,najlepiej.Dwie atakujace to mało…

1:1 Niemki rozjechane do 16.

3 polubienia