Wyjaśnijcie mi obostrzenia w sylwka

To nie zakaz, a nakaz. Nakaz balowania do rana. Nie ma szwędania się po ulicach. Nie ma, że o drugiej w nocy trzeba w stanie solidnego niedopicia na chatę wracać, bo laska zmęczona, albo rajstopy sobie potargała. Jak zmęczona, to niech się prześpi w kącie na krześle, a rajstopy, to i tak nikomu nie potrzebne i tylko przeszkadzają.
Sylwester jest raz w roku i grzejemy do rana. Nie ma, że boli.

.w końcu ktoś mózg włączył i to usankcjonował.

2 polubienia

Na szczęście mieszkam tu gdzie mieszkam i robię co chce i kiedy chcę i gdyby nie to, że zawody odbywają się w dziwnej formule nawet bym nie zauważyła tego covida

U mnie to strach cokolwiek wlaczyc.
Na szczescie zelazko, lodowka i odkurzacz nie sa podlaczone do internetu.

Nie no, w Polsce też, co nie włączysz to covid, naród wyzdrowiał, nie ma raka, zawałów, wylewów, nie ma wypadków, nawet przestępczość przestała istnieć

3 polubienia

Jak ma istniec przestepczosc jak policja pilnuje, zeby koty prezesa nie nabawily sie nerwicy?

1 polubienie

Teraz zajęci są nie kotem prezesa tylko trzepakiem kasy z maseczek, a właściwie ich braku u obywateli :wink:

1 polubienie

To sa skutki uchwalania niespojnego prawa, pisanego na kolanie i w dodatku noca.

1 polubienie

Osoby czasowo zameldowane należy wyrzucić. Będą robić za bezdomnych…

sens obostrzeń z grubsza )

2 polubienia

A na serio ktoś chce zorganizować? Ja bym wojsko wysłał na lobuzerke i po problemie… Zwiali by na sam widok

No bo jeżeli nawet tych 4 policjantów nie wystarczy do normalnego kulturalnego rozwiązania nielegalnego zgromadzenia, to znaczy że mamy do czynienia z lobuzerska akcja przeciwko prezesowi działając z premedytacji, a nie po prostu z zabawa sylwestrowa, jak pewnie idioci po siłowym stłumieniu by się tłumaczyli, płacząc że nic nie zrobili… No nic nie zrobili bo nie zdążyli…

Wiesz dlaczego wojska nie wyślą?
Bo wojsko się nie nadaje do szykanowania i pacyfikacji ludzi… i może się pogniewać i pogonić tych którzy je wysyłają przeciw obywatelom.

2 polubienia

Roznie z tym bywalo.
Ale i wojsko stawalo przeciwko “wrogom ludu”

2 polubienia

Ja bym tam samego Gumnianego wysłała. Na jej widok wszyscy by padli trupem… :joy:

1 polubienie

Że Kaczka Kaczce zgotowała ten los? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Powód obojętny… :joy:

1 polubienie