Wykończyli konie w Janowie Podlaskim, teraz wykończą oddział noworodków w Białej Podlskiej. Polityka najważniejsza, oni nie maja żadnych skrupułów!

“Dopiero się rozpędzają”

O nie! Moim zdaniem już chamują… i użycie “ch” nie jest tutaj żadnym błędem.

4 polubienia

Świetne.

1 polubienie

Gumniany, tak pięknie nie będzie. Bo w tamtych czasach i swoim do dupy się dobierali w myśl zasady Stalina; nikt pewności mieć nie może

2 polubienia

Chyba tak tragicznie nie jest, bo jak w tym roku byłem w Janowie, widziałem całe mnóstwo wciąż żyjących koni. :laughing:

PZPR? Zdjeli sztandary a ludzie ci sami…
PiS robi za pzpr? Dla niepoznaki chyba? No i co jeżeli pis po PSL SLD to ta sama holota…
To jakiś kolejny etap kamuflażu? Już nie ma komunistycznego “SLD” które przy pomocy wiosny się przebral w taka piękna nowoczesna nazwe, a ciemny lud na serio zacznie głosować i oni będą rządzić! Pora umierać XD przecież już są blisko PO… No ale przecież co za różnica kto z tej bandy czworga będzie na górze za 2 lata

https://prawy.pl/4836-wprowadzili-sztandar-pzpr-po-dwugodzinnej-przerwie-w-tej-samej-sali-ci-sami-ludzie-utworzyli-podwaliny-dzisiejszego-sld-zobacz-wideo/

Ale co to za zycie?

Co to za życie gdy daleko od koryta :rofl:

Końskie życie.

Znam znam słyszałem XD

Takie małe resume: Jedną z pierwszych decyzji PIS po dojściu do władzy, było zniesienie kryteriów merytorycznych oraz konkursów na wszelkie stanowiska. Wciąż pojawiał się zarzut, że konkursy wygrywali wybrańcy partii, ale musieli choć spełniać minimum żeby do nich przystąpić. PIS walcząc z ustawianymi konkursami, zniósł wszelkie kryteria i konkursy. Teraz każdy, powtarzam KAŻDY… może zostać prezesem spółki z udziałem skarbu państwa. Każdy może zasiąść w radzie nadzorczej lub na fotelu dyrektora urzędu.
Każdy, to znaczy również bezrobotny pijak, który stoi pod płotem z winkiem. Każdy to może być gangster lub współpracujący z mafią podrzędny urzędnik.
Drastycznie? Pewnie. Bo każdy częściej znaczy w tym przypadku użytecznego idiotę bez kompetencji. Łatwo wyobrazić sobie, że pani “Gienia” z rybnego gdzie prezes kupuje szprotki dla kotki, zostaje szefową Orlenu. Dostaje pensję na poziomie 30 tysięcy miesięcznie, z czego 10 tysięcy przekazuje co miesiąc na PIS. Do tego pani “Gienia” nie zna prawa, ustaw, zasad… więc zrobi wszystko o co ją poprosi dobroczyńca.
Czy tak już kiedyś było?
Tak, było!
Kiedyś magnaci w ten sposób tworzyli koterię i szlachtę rękodajną. W ten sposób zrywano sejmy i sprzyjano interesom obcych. W ten sposób Polska straciła niepodległość i zniknęła z map.

W tej ustawie, którą zniesiono kryteria i wymóg konkursów… Pis powiedział de facto: Polska jest naszą własnością kmiotki!

5 polubień

Coś mi przypomniałeś.

Otóż kiedyś Feliks Dzierżyński objeżdżający kraj w swym pancernym pociągu, kazał zatrzymać się na małej stacyjce. Kiedy uzupełniano wodę w parowozie on zwołał zebranie miejscowych. Ci zaczęli utyskiwać na zawiadowcę stacji, bo niektórzy mieli z nim prywatne zadzierki. No to Felek wyją rewolwer i go zastrzeli w imię pretensji ludu, a zawiadowcą uczynił miejscową sklepową. I pojechał sobie dalej. Pomijając osobliwe poczucie humoru towarzysza Feliksa, to, nie wiem czemu, ale ten Twój post, Reksiu, przypomniał mi o tym “śmieszmem” fakciku - epizodziku z rewolucji bolszewickiej.

3 polubienia

Nie wiem jak to ta Panie Gienia robi, ale Oreln ostatnio naprawdę świetnie prosperuje. :thinking:

Bo to wspólne myślenie komunistów i ponoć ich najzacieklejszych wrogów: każdy może być prezesem… byle od nas :wink:

1 polubienie

Brawo pani Gienia :stuck_out_tongue:

1 polubienie

W tym ustroju potencjalnymi wrogami dla siebie byli wszyscy. Nawet w rodzinie.

3 polubienia

A teraz nie? Jednego dnia jesteś “kryształowym” bohaterem, następnego szują esbecko-gangsterską :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Albo byłeś kiedyś zaciekłym bolszewikiem, a teraz jesteś prawym prawnikiem. I sprawiedliwym.

4 polubienia

Dla zmylki bedzie to TW Jaszczurka. Krokodyl zbyt oczywisty. Ubecja w wymyslaniu ksywek byla lepsza od google.

2 polubienia