Wykończyli konie w Janowie Podlaskim, teraz wykończą oddział noworodków w Białej Podlskiej. Polityka najważniejsza, oni nie maja żadnych skrupułów!

Wieloletni ordynator oddziału neonatologii, jeden z najlepszych specjalistów w kraju właśnie stracił prace z powodów politycznych. Bo PiS go nie lubi… Szok!

3lajki

Nigdy nie mieli.

6lajków

Czemu mnie to nie dziwi …

6277db0214156f41b72fb931d386f521

5lajków

Bo nie liczy się Człowiek.
Liczy się wyłącznie orientacja polityczna. Ichnia !

4lajki

Czytałam. W ogóle służba zdrowia jest inwestowana “inaczej”. Nie lepiej się pomodlić?

2lajki

Zapomniałes o Banasiu i 358 innych…

2lajki

Jeszcze chwila a zaczną się internowania wrogów ojczyzny.

1lajk

Tylko winny się boi xd

SB też tak uważała

2lajki

Co poradzę że zgadzali się z najprawdziwsza prawda :rofl:

Bez obaw. Te czasy wracają.

Tak jak mówiłem. Ja jestem czysty. Możesz przekipac internet. Żadnego złego słowa na wodza NIE ZNAJDZIESZ! Rozumiesz? Xd

“Rozumiecie to?” :rofl::rofl:

Na wodza? Takich w PRL cenili. Jesteś prawdziwym patriotą towarzyszu. Przyglądaj się więc sąsiadom czy przypadkiem nie chcą zaszkodzić władzy ludowej. Śledź internet. Kto podniesie rękę na władzę…

2lajki

Przecież zgłaszam większość obraźliwych komentarzy na władze… W pytaniu o konie w Janowie zgłosiłem komentarz z “najlepsza odpowiedź” z dopiskiem BLUZNIERSTWO :rofl:
A to przecież Tutaj to pytanie :rofl::rofl::rofl:

Brakowało nam tu sygnalisty. Służby są zadowolone. Liczcie na awans towarzyszu. TW krokodyl.

1lajk

Żarty ku**a zartami, a tu trzeba wstawać :rofl: czolem towarzyszu… :rofl:

Wstąp do PZPR. Teraz zmienili nazwę na PiS.

2lajki

Tacy SAMI:

1lajk

Jak to mówił Andriej Januariewicz: Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2lajki