Wykończyli konie w Janowie Podlaskim, teraz wykończą oddział noworodków w Białej Podlskiej. Polityka najważniejsza, oni nie maja żadnych skrupułów!

Wieloletni ordynator oddziału neonatologii, jeden z najlepszych specjalistów w kraju właśnie stracił prace z powodów politycznych. Bo PiS go nie lubi… Szok!

3 polubienia

Nigdy nie mieli.

6 polubień

Czemu mnie to nie dziwi …

6277db0214156f41b72fb931d386f521

5 polubień

Bo nie liczy się Człowiek.
Liczy się wyłącznie orientacja polityczna. Ichnia !

4 polubienia

Czytałam. W ogóle służba zdrowia jest inwestowana “inaczej”. Nie lepiej się pomodlić?

2 polubienia

Zapomniałes o Banasiu i 358 innych…

2 polubienia

Jeszcze chwila a zaczną się internowania wrogów ojczyzny.

1 polubienie

Tylko winny się boi xd

SB też tak uważała

2 polubienia

Co poradzę że zgadzali się z najprawdziwsza prawda :rofl:

Bez obaw. Te czasy wracają.

Tak jak mówiłem. Ja jestem czysty. Możesz przekipac internet. Żadnego złego słowa na wodza NIE ZNAJDZIESZ! Rozumiesz? Xd

“Rozumiecie to?” :rofl::rofl:

Na wodza? Takich w PRL cenili. Jesteś prawdziwym patriotą towarzyszu. Przyglądaj się więc sąsiadom czy przypadkiem nie chcą zaszkodzić władzy ludowej. Śledź internet. Kto podniesie rękę na władzę…

2 polubienia

Przecież zgłaszam większość obraźliwych komentarzy na władze… W pytaniu o konie w Janowie zgłosiłem komentarz z “najlepsza odpowiedź” z dopiskiem BLUZNIERSTWO :rofl:
A to przecież Tutaj to pytanie :rofl::rofl::rofl:

Brakowało nam tu sygnalisty. Służby są zadowolone. Liczcie na awans towarzyszu. TW krokodyl.

1 polubienie

Żarty ku**a zartami, a tu trzeba wstawać :rofl: czolem towarzyszu… :rofl:

Wstąp do PZPR. Teraz zmienili nazwę na PiS.

2 polubienia

Tacy SAMI:

1 polubienie

Jak to mówił Andriej Januariewicz: Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 polubienia