Wykwitne danie? Zazdroscisz? Ale czy harmonijne?

A kto by tam pamiętał fakt deptania ucha przez słonia. To takie mało odczuwalne i nic nie znaczące :smiley:

2 polubienia

Właśnie! Za to jak mrówka mnie dziabnęła, to doskonale pamiętam. :wink:

2 polubienia

Się nie dziwię. Mrówka, to poważna sprawa. Mrówy wredne potrafią być! :upside_down_face:

1 polubienie

A słonie bywają mściwe. :smile:

1 polubienie

Nie wiem, czy wykwintne i ludzi sukcesu, ale metabolizm działa na psychikę i depra ma związek z kotletem i innym spożywanym. A jak się człowiek przeje to ani dobrze się nie ucieka ani nie walczy…pewnie dlatego wojacy wodza ze Wschodu są głodzeni,

2 polubienia

Tego to nawet nie wiedziałam, bo nie znam osobiście dłużej żadnego słonia. Żaden na razie nie mścił się na mnie. Składu porcelany też nie mam :thinking:

1 polubienie

@harmonik licze na Twoja ocene mojego dania harmonijnego

Kiedyś słoń zasłonił mi widok. Więcej złego o słoniach nie powiem, ponadto co już powiedziałem. Poza tym, żeby słoń był mściwy, musi mieć za co się mścić. Tak więc uprzejmość względem słoni jest wielce wskazana. :wink:

1 polubienie

Tak mądrze piszesz, że aż żal znikać. Nie chcem ale muszem :wink: :raised_back_of_hand:

2 polubienia

Choć na świni jest słonina,
słoń nie świni, bo nie świnia. :wink:

Miłego dnia.

1 polubienie

A to juz zauwazylam. Jak nie napoj to jedzenie dzielone z lapkiem :wink:

1 polubienie

Cebulke nie tylko mozna zasmazac. U mnie w domu jest zjadane wiecej cebuli (lagodnej, slodkiej,) w roznych postaciach niz kartofli :wink:

1 polubienie

Ogolnie ci od dan “pudełkowych” kunszem kulinarnym nie grzeszą…

1 polubienie

Bo slonie sa sprytne - wybieraja tych w co jeszcze w kolyskach.
A złapać dają się tylko w składzie porcelany

1 polubienie

Nie poplam laptopa